Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy válaszol?

Figyelt kérdés

Nem szokásom rajongani semmiféle ismertebb ember iránt sem, ezt szögezzük le az elején. Nem is követek sem influenszereket, sem celebeket Instagramon.

Van egy srác, aki azonban nagyon megfogott a személyiségével, a kitartásával, az intellektusával, ezért írtam neki egy üzenetet.

Ismertebb, mint az átlag, szerepelt egy sorozatban, sokan követik (kb 30 ezren).

Szerintetek fog egyáltalán válaszolni?

Gyanítom, hogy elég sokan írnak neki napi szinten...


N/21



2021. dec. 10. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esélye 1,223253677 %
2021. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így egy celeb csajjal, mi találkozgattunk is, de aztán egy idő után megszakadt a dolog, mert volt jobb dolga is, mint velem foglalkozni, de nem is volt baj,mert miután megismertem rájöttem,h teljesen más,mint amilyennek a képernyőn láttam és valahogy el is múlt a rajongásom irányába, így nem volt nehéz elengedni. Egyébként amikor belezúgtam még nem számított olyan nagy számnak,de azóta egész nagy karriert futott be, ma már valószínűleg nem is válaszolna.
2021. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszavak közt lévő srácról van szó? :D
2021. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"N/21" bol az N azt jelenti = NAIV!!!!
2021. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!