Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá hogy az exem fel tesz itt egy kérdést és én jóindulatúan (pedig nem akarnám ha tudnám) válaszolok rá mert nem tudom ki kérdezte? És ugyan így visszafele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

És mennyi az esély rá hogy én vagyok az exed?


...Idióta kérdések.

2013. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap 1:3800-hez. (Minden nap 3800 kérdés érkezik).
2013. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 694 932 kérdés

naponta 3 800 új kérdés

22 249 141 válasz

naponta 19 900 új válasz

427 244 regisztrált tag

Naponta 220 000 látogató


23 témakör van, tegyük fel, hogy Te is és ő is csak ezt a kategóriát figyelitek.. ha jól számolom, ennek 4.347% az esélye, de ha fiatalok vagytok, valószínűleg úgyis ezt a kategóriát nézi ő is, úgyhogy ezt ne számítsuk:D

az, hogy az exed regisztrálva legyen erre az oldalra, annak kb 4.27% esélye van


3800 kérdés naponta, ha elosztjuk a témakörökre, akkor az 165,21 kérdés ebben a témakörben


tegyük fel, hogy egy itt böngésző ember csak minden 3. kérdést olvas el, akkor egy ember itt naponta 55,07 kérdést olvas el

ha jól számolom, a kérdésedre a válasz 1,815870710005% :D


viszont ha hozzávesszük, hogy ha Te nem vagy az a Lilla, Dóra, Regina, vagy Kornélia, aki az én exem lehetne, akkor én nem számítok a számadatokba és máris borul a dolog:S:D


hogy jóindulatú választ adsz e a kérdésére, azt már nem tudom kiszámolni.. valószínű egyébként, hogy a számításaim nem helyesek, mert elég ratyi voltam matekból, de én megpróbálkoztam vele:)


és egyébként szerintem százaléktól függetlenül nem kell ettől félned:)

2013. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15f én

15l ő

:D de nem hinném hogy regisztrálva van :D

2013. jan. 4. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt te nem tudhatod.

Miért, szerinted ő gondol arra, hogy te be vagy regisztrálva?

2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nos, ha fiú vagy, akkor biztos, hogy nem vagy az exem:D (és továbbra sem tartozol, a Lilla, Dóra, Regi, Korni halmazok uniójába:D)

és a regisztrálására vonatkozó számolásomnak még esélyt is adok, hogy helyes:D


de ilyen hülyeségen tényleg nem kell agyalnod, ne parázz (inkább zöldelj:D)

2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem parázok rajta csak érdekelt :D
2013. jan. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!