Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek esély van rá, hogy válaszolna?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken utaztam a buszon egy nagyon szép csajjal. Nemsokára ugyanazzal a buszon fogok ma, pénteken menni, és reménykedek hogy rajta lesz, aztán megszólítom. Kicsit bókolnék neki, stb. aztán mivel nem vagyok egyáltalán egy nyomulós, rámenős típus, azt gondoltam adok neki egy cetlit rajta a nevemmel, email címemmel, aztán majd vagy válaszol vagy nem, az már a jövő titka.

Lányok, mennyi sansz van rá, hogy ti írnátok valakinek, aki így ismerkedne?



2013. máj. 3. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a srác, nekem tetszene egy ilyen szitu! Viszont nagy általánosságban úgy szokott lenni, hogy mikor ilyen szépen eltervezed, rittig akkor nem lesz a lány a buszon...
2013. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ott volt a lány a buszon? :) mit reagált?
2013. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, ahogy az előző mondta, eltervezett dolognál sosem lesz tali... egyébként a szitu jó, ha a srác helyes és szimpatikus lenne, nekem tetszene a dolog és írnék neki. mondjuk én a bókolós részt kivenném belőle, inkább valami ismerkedős szöveget fogadnék szívesebben (nem ilyen tipikus közhelyes dologra gondoltam, hanem valami humorosabb félére). majd írd meg mi volt.:)
2013. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt a buszon:D nembaj talán legközelebb. Volt bennem egy kicsi feszkó de szerintem kiben nem lett volna az én helyemben...
2013. máj. 4. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

..és tényleg nem volt?:D reméljük máskor taliztok:D

én nagyon örülnék,ha tetszik a srác

2013. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, én nagyon bírnám, ha ismerkedni akarna. Remélem nemsokára találkoztok.
2013. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
óóó melyik buszon? vidéki vagy bkv? ú persze, hogy van esély! végre egy tökös srác!
2013. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!