Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi és nő között hogy szóban működik köztük a kémia, fizikailag viszont nem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, akivel saját bevallása szerint is nagyon egy hullánhosszon vagyunk. Szinte napi szinten beszélünk, mindig nekem mondja el először ha valami jó vagy rossz dolog éri. Nagyon egyformák vagyunk és órákig tudunk beszélgetni, nagyon élvezzük így egymás társaságát. Élőben még csak 3 szor találkoztunk ebből kétszer a munkahelyünkön. Jó volt, de élőben sokkal visszafogottabb. Lehet olyan hogy fizikailag nem jövök be neki, nem vonzódik hozzám, de amúgy szerinte szóban nagyon meg van a kémia köztünk
2021. dec. 11. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kémia azt jelenti, hogy van egy olyan vegyi koktél ami a testi vonzalomért, jó szexualitásért felel két ember között. Ez még csak a külsőhöz sem kötődik annyira. Feromonok, illatok...


Tehát szóban a kémia nem is lehetséges.


Valószínű, hogy eloben vagy gyáva, vagy nem érdekled igazából.

2021. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a kémia nem szóban létezik, hanem az a testi vonzalomra utal
2021. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Lehet, hogy valaki csak a szellemi mibenlétét tudja kamatoztatni a másikkal szemben, lehet más meg a fizikait, de elvileg a kettőnek együtt kellene működnie.
2021. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

A kémia inkább fizikailag lehet meg, szóban mégis hogy!?

Lehet, hogy felénk, szorongasos és emiatt olyan élőben. Adj neki időt, több kell neki, de tallaklzzatok rendszeresen ha ki akartok hozni vmit a dologbol.

Én is olyan vagyok csak lányba. Írásban nagyon jól kommunikálok mindenről, személyesen viszont megkukulok jóformán. De idővel jó lesz.

2021. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barátnak tart, de ennyi.
2021. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!