Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy az embert a párjához olyan erősen kötődik, hogy ha nélküle van pár napot, fizikailag belebetegszik? (Persze együttélésről van szó)

Figyelt kérdés
Valakinek volt ebben része?
2014. szept. 23. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Létezik, én is ismerek ilyet. Szerencsére nekem nem volt benne részem. Az ilyen szintű kötődés semmiképp sem egészséges.
2014. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges dolog, konkrétan kezeltetni kéne a társfüggőséget, kapcsolatfüggőséget.
2014. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Skins48 válasza:
Bizalom kérdése.
2014. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan volt is ilyen szakítás után, hogy 2 hétig ki sem tudtam menni a házból mert mindig rám jött foshatnék. Nem egy kellemes módja, hogy az ember 10 kilót fogyjon de hatékony.
2014. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk ez van amióta együtt élünk. Alig várom hogy hazaérjen, sülve-főve együtt vagyunk, ha elmegy haverokkal, akkor is felhív, nekem meg nincs is már kedvem mással lenni, minden nap SMS-t írunk egymásnak, nem tudunk 10 percnél tovább haragudni a másikra. Most meg 2 napot nem bírok ki...
2014. szept. 23. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de neked van életed rajta kívül? Nem jó, ha ennyire tőle függsz... Van hobbid, barátnőid?
2014. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy vannak, de már nem nagyon van kedvem velük lenni, felfogásban mások
2014. szept. 23. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:

persze hogy létezik ez a jelneség, szerintem instabil emberek egymásra támaszkodnak egyedül nem tudják eldönteni még azt sem hogy milyen alsóneműt vegyenek fel szombat reggel. kérdéseikre a választ a párjuktól várják aki ugyanolyan szerencsétlen mint ők, választani képtelenek.

Megkapják egymástól a támogatást de ez olyan hogy vak vezet világtalant.

ennyi a véleményem erről a témáról

2014. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!