Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg bejön hogyha egy fiú nem ugrik minden csettintésére? Tényleg hülye voltam?

Figyelt kérdés

Eddig mindig igyekeztem a barátnőim óhaját teljesíteni, félretéve az én dolgaimat. Mégis az összes kapcsolatomnak szakítás lett a vége. Elhatároztam, hogy többé nem lesz ilyen eset. Most mégis ramatyul érzem magam, mert van egy lány aki tetszik és meghívott, másnap reggelre egy kávéra, én meg visszautasítottam, mert én olyankor még aludni szoktam és csak ezért nem kelek fel. Most meg mindenki azt mondja, hogy hülye voltam, ők bármikor elmentek volna. (bizonyára azért mondták, mert nagyon jól néz ki a lány, és mindenkinek kéne).

Szóval a lányoknak bejön ha a fiuk néha visszautasítják?


2010. szept. 6. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, ha nem úgy ugrál, ahogy én fütyülök,legyen önálló akarata. Viszont ha azért nem találkozik velem, mert inkább aludni akar, az elég lelombozó. Ne így bizonyítsd be, hogy férfi vagy! De a kapcsolatban tartsd meg a saját igényeidet, gondolataidat, akaratodat!
2010. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.... Szerintem azért a sok visszautasítás nem jó, de tény, hogy a papucs fiúk nem túl izgalmasak. Szóval találd meg az arany középutat. :) Azért azt a reggeli kávét elfogadhattad volna, de ne mindig csak te igazítsd a programod a lányokhoz.
2010. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden kapcsolatomnak a vége szakítás lett...
2010. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó, együtt érzek veled.

Mostmár én is rájöttem, hogy butaság volt visszautasítani, de örvendek, hogy meg tudtam tenni. Ez egy előrelépés volt.

2010. szept. 6. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyj ki egy alkalmat se, hogy felszedhess egy csajt, de ha már együtt vagytok akkor tudnia kell, hogy ki a férfi.
2010. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, nem érzem magam úgy fontosnak, ennyi amit irtál nálam épp elég lenne, hogy ne keresselek többet, persze nem helyrehozhatatlan. ismerned kellene a barátnőidet, ki melyik tipusba tartozik, mert biztos van akit zavar a "papucs".
2010. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig az kell amit nehéz megszerezni----
2010. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondod, hogy visszautasítottad egy lány kezdeményezését, mert aludni akarsz???

Szerintem Te tök hülye vagy!!!

Gondolom egyébként meg arról álmodozol, hogy bárcsak lenne barátnőd....

Egy kapcsolatban ne legyen papucs a pasi, de könyöröm!!!

Ő randira hívott!!!! Tudod mekkora bátorság kell ehhez egy lánynak? Te nem félsz, hogy visszautasítanak a lányok?

Ő is félt, de mégis megkérdezte, erre Te nemet mondassz???

Apám, Te sík hülye vagy!!!

2010. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kávét elfogadhattad volna! A többit meg majd meglátnátok.
2010. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!