Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a sz.r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a sz.r szemét, hogy így érzek? Nem tudok máshogy érezni, piszok féltékeny vagyok az ápolónőkre. Mondhatni "nővérfóbiám" van.

Figyelt kérdés

A párom átesett egy fitymaszűkület miatti körülmetélésen, nem élünk együtt, nem lakunk egy helyen, azóta nem találkozunk, hogy csak a "gyógyulásra koncentrálhasson", ne történjen baleset véletlenül sem. Nem malackodhatunk üzenetben, semmi kép, utalás, tényleg semmi, amit 100%-ig meg is értek. Meg volt a műtétje, most kontrollokra jár vissza. Nagyon letört, kérdezgetem hogy van, tudnék e neki valamiben segíteni, mindenre egyhangú nem a válasza. Mindig mikor a klinikáról haza ér, taglalja nekem, hogyan fogdosták a nővérek, mit csináltak a farkával. A bili nálam sajnos kiborult, amikor ilyen dupla szemes emojival ( [link] izgatottan számolt be róla, hogy gyönyőrű nővér látta el ma, majd részletezte is, hogy fiatal, kék szemű, fekete hajú, fehér bőrű volt a nő. Én nagyon kiakadtam, ugyanis ez jobban fájt, mintha gyomorszájon rúgott volna, komolyan. Nem tudok neki segíteni, nem tudok ott lenni, sikertelenül próbálom mindig jobb kedvre deríteni, ő pedig a nővérekről áradozik folyton, meg hogy fiatalok gyÖnyörűek akik segítenek neki, ellátják. Össze is vesztünk, hogy sz.r szemét vagyok, tisztelnem kellene a nővéreket az ember feletti munkájuk miatt, és hogy igen, ez a nővér gyönyörű volt, én is azt mondanám, ha láttam volna. Ő a kedvence mert gyengéd vele, és hogy őt ez ellazítja, hogy nem arra gondol amit csinálnak vele, ha kellemetlen. Megint egy részletes beszámolás, hogy mit csinálnak vele, aztán egy hozzáfűzés, hogy ebben semmi szexi nincs, majd egy olyan megszólalás, hogy fizetne az egyiknek ha hazavihetné, hogy ápolja őt 0-24 (gézcsere, tisztítás stb.) Majd számonkérően bunkó stílusban rámförmedt, hogy mégis miben tudnék én segíteni neki, én ehhez úgy sem értek. Aztán még több veszekedés és hozzám vágta, hogy igen én nem tudok erről semmit, nem is tudok segíteni neki, mert nem vagyok nővér, és hogy igen, a nővérek viszont sokkal többet segítenek neki, mint én. Én azóta idegileg tönkre vagyok menve, bocsánatot kért, de nem bírom elengedni. Akárhányszor kontrollra megy, gyomoridegem van, hogy gyönyörű nők fogdossák, és ő még lehet élvezi is ezt. Valamint rájöttem, hogy nekem nem a nővérek munkájával van a gondom meg a tisztelettel, mégis fájdalmasan féltékeny vagyok, ezek után úgy érzem "nővérfóbiám" van, veszélyben érzem magam, hogy simán megcsalna velük ha tehetné. Most tényleg én vagyok a beteges? Vagy mit tegyek? Van okom félteni a "helyemet"?

22/L



2021. dec. 12. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát baszki, ilyen férfi akkor se kéne, ha fizetnének érte..
2021. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehet, hogy élvezi, hanem biztos, ha így beszél róluk. A nővérek már nem biztos, ne aggódj. De ha ennyire majom a kedves barátod, te is megjegyezheted neki az izmos és jóképű férfiakat akikkel a távollétében találkozol a boltba vagy akárhol.
2021. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy paraszt, pedig én sem vagyok angyalka. :D
2021. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát jó nagy tapló a barátod. Felőlem mehetne is végleg a növérkéhez.
2021. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
" De ha ennyire majom a kedves barátod, te is megjegyezheted neki az izmos és jóképű férfiakat akikkel a távollétében találkozol a boltba vagy akárhol." Az a legviccesebb, hogy ő féltékenyebb mint én, csak ő a semmire. Elmegyek a barátnőimmel korcsolyázni, és ilyenek ír, hogy vigyázzak magamra, meg hogy kivel beszélgetek, találkozok, mert ha megcsalom akkor itt vége lesz mindennek. Amikor megtudta hogy a legjobb barátom fiú, az is egy hatalmas hisztit hozott magával. Olyanokat ír, hogy bele se mer gondolni miket flörtölgetek egész nap, mert dögös csaj vagyok, és kiszámíthatatlan. Ha megyek edzeni, az első megnyilvánulása, hogy ne beszélgessek fiúkkal, lány barátaim legyenek. Sosem adtam rá neki okot egyébként, tényleg. Én 100%ig hűséges vagyok, most is támogatnám, ahogy csak tudnám, de kikészít idegileg. Utána jön azaz ütőkártyája, hogy miattam műtette meg magát, és már alig várja hogy találkozhassunk stb. Azt is beismerte, hogy direkt szokta húzni az agyamat, mert szereti, ha kicsit féltékeny vagyok, de nem számított rá, hogy így "neki támadok, egy ilyen helyzetben". Én azóta roncs vagyok, össze vagyok zavarodva, nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá. Hullámvasút, bármikor képes vagyok elsírni magam, úgy érzem neki a nővérek az etalon, én labdába sem rúgok.
2021. dec. 12. 23:51
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
MINEK vagy vele? Ez már az a szint, hogy a te hibád, amiért ezt eltűröd.
2021. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

0 önbizalom, lábtörlő mentalitás stb.

Így ne is reméld, hogy tisztelni fog a párod.

2021. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni. Úgy érzem ennek ellenére is szeretem, beteges tudom. Meg azért nem minden rossz vele, de úgy érzem ez a műtét vízválasztó volt és semmi nem lesz a régi...
2021. dec. 13. 00:01
 9/25 A kérdező kommentje:
Mármint a műtét előtt tényleg minden napom olyan volt vele, mintha egy mesében élnék.
2021. dec. 13. 00:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nem igaz ezekből a történetekből, csak téged húz vele.
2021. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!