Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak szerelmet vallott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak szerelmet vallott az egyik legjobb barátnője? Legyek e féltékeny?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt páromnak szerelmet vallott egyik legjobb barátnője, és nem tudom eldönteni, hogy alapot ad e féltékenységre a nő vagy sem? Mindig is volt egy kicsi aggályom a lánnyal szemben, de miután nemrég bevallotta érzéseit, azóta végképp másképp nézek a lányra. Szerintetek jogosan? Párom egyébként elhajtotta, én kellek neki.

Egyébként nem jöttem ki jól a lánnyal, eltérő a személyiségünk, nem zavart hogy jóban vannak egészen addig a pillanatig. Szerintetek mi tévő legyek?



2021. dec. 13. 00:55
 1/4 Alessandro10 ***** válasza:
92%
Úgy gondolom,ideje lenne leülni a pároddal és elmondani neki mit érzel, beszélni vele a kapcsolatotokról. Lehet semmi alapja nincs féltékenynek lenned, mert nem kérdezted meg tőle rá milyen hatással van ez a dolog. Ez benne van minden kapcsolatban, hisz ilyen alapon Neked is vallhat egyszer szerelmet valaki. De azért mert más is szerelmes lett a párodba, az nem jelenti azt, hogy viszonozza az érzéseit.
2021. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Párod egyik legjobb barátnője? Mégis hány barátnője van a pasidnak?
2021. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok fontos részlet kimaradt.

Az elhajtotta mit jelent? Megszakította vele a kapcsolatot? Kevesebbszer találkozgatnak? Vagy megmondta neki, hogy nem akar tőle semmit, de azért ugyanúgy találkozgat a csajjal? Előtte milyen volt a kapcsolatuk? Adott a pasid bármi okot a csajnak, hogy belezúgjon és azt higgye van a srácnál esélye?

2021. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemnek szerelmet vallott az egyik legjobb és legrégebbi barátom.

A feleségem is elhajtotta finoman és igen, baromi kínos mindenkinek.


De én nem vagyok féltékeny, ennél nagyobb szart is kibírt már a kapcsolatunk és sosem adott okot arra, hogy kételkedjek benne.


Szóval ha megbízol a párodban akkor nincs gond, ha nem bízol meg benne, akkor gond van.


Egyébként nálam is próbálkozott már be kolléganő céges bulin is, nem zavarta a jegygyűrű. Én is elhajtottam, mert egyrészt imádom a feleségem és sosem bántanám meg, másrészt nekem ez baromi visszataszító.

2021. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!