Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istvan96 kérdése:

Szerelmet vagyok a legjobb barátnőm "barátnőjébe", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még sosem volt igazán barátnőm, valahogy sosem jött össze, na de ez most mindegy is. Nemrégen a barátom beszélt nekem egy lányról akivel mostanában beszélget, és azt mondta tetszik neki a lány. Megjegyezte azt is hogy a lány szinte olyan mint én, csak lányban(itt senki se gondoljon rossza LOL, ezt úgy értette hogy szinte ugyanazokat a dolgokat szereti mint én, ugyanazokkal a játékokkal játszik stb.), emiatt elkezdett érdekelni a lány és meg is néztem hogy is nézz ki. Lehet túlzásnak tűnik de első látásra mondhatni beleszerettem és ettől lelki ismeret furdalásom van. Nem tudom mit kellene tenni, a barátom egyre jobban- és jobban összejön a lánnyal és emiatt úgy érzem kezdem meggyűlölni. Mit kellene tennem? Beszélni a barátommal, megpróbálni összejönni inkább a lánnyal, vagy valami más? Segítsetek kérlek :/

2013. jún. 12. 21:52
 1/2 anonim válasza:
Ezt nem értem, a címben azt írod hogy a barátnőd barátnőjébe vagy szerelmes, viszont utána írtad hogy nincs is barátnőd. Viszont ha a barátod "barátnőjéről" van szó, az úgy már érthetőbb, ez esetben szerintem a legjobb ha nem szólsz bele az egészbe, szerintem nem érdemes kockáztatni egy legjobb barátságot egy lányért.
2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most várj amíg kiforr a kapcsolatuk. Ha most ráhajtasz a lányra, csak vesztes lehetsz. Az idő mindent megold. A barátod nem lesz a barátod többé. Félne hogy legközelebb is lenyúlod a nőjét.
2013. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!