Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után torolnek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után torolnek a volt párod?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor mi okból? Nekem ez kicsit gyerekesnek tűnik (saját példa).

Miért jó ez? A nornalis válaszokat előre is köszönöm, a többire nem tartok igényt! N30


2021. dec. 13. 17:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat át írt pár szót! Most látom
2021. dec. 13. 17:39
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mi nem töröltük egymást.
2021. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Igazából fogalmam sincs ki törölt engem, nem ott élem az életemet.
2021. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Én letiltottam a telefonszámát is és Facebookon is. Szakítottunk, nem szeretnék már vele találkozni, beszélgetni, nem érdekel, mit csinál. Ha csak simán törlöm, megkereshetett volna (így is írt 2x szakítás után olyan üzeneteket, amikben számonkérte rajtam a szakítást, nekem ez nem hiányzik).
2021. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Én félévente-évente szoktam szanálni a facebookos ismerőseimet. Nincs benne semmi sértődés, vagy utálat, vagy személyes, de ha valakivel fél-egy évig nem beszélek, én nem is tervezem felkeresni, és valószínűleg ő sem engem, meg nem is kapcsolati tőke, azokat általában kitörlöm. Tehát azt az exemet is töröltem, akivel tudom, hogy nem fogunk többet beszélni. Ha mégis változna, akkor elér, mert nem tiltottam, de nem akarom, hogy minden dolgomat lássa. Azt az exemet, akivel jóban maradtunk, nem töröltem. Ha valakivel csúnyán váltunk volna el, mert megcsalt, vagy agresszív, vagy zaklat, azt töröltem volna.
2021. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

#5


Eleg szomoru ha teged mar egyaltalan nem erdekel egy ismerosodnek sem az elete ha nem tartjatok a kapcsolatot. En szivesen megnezem a regi osztalytarsaim bejegyzeseit is, annak ellenere hogy mar nem beszelunk, igenis fontos szamomra a mult. De hat mindannyian masok vagyunk, csak elszomorit, hogy valakinek az erzelmei ilyen konnyen elmulnak.

2021. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6# ez így igaz.

Nem tudom mire jó ez a minden honnan törlés, pláne én nem kerestem őt, meg kért ne keressem akkor miért nem tiltott le? Igyse úgyse írnék neki de ez nagyon gyerekes viseledes szerintem.

2021. dec. 13. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert normális körülmények között váltunk el.
2021. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
6-os, de mi ebben a szomorú? Ha egy kapcsolatnak végeszakad, annak oka van: mégpedig az, hogy kölcsönösen nem érdekeljük egymást, nem voltunk barátok, de még haverok sem. Ha érdekelne, akkor tartanám vele a kapcsolatot, egyszer egy évben ráírnék, hogy mi van vele. Ha én érdekelném a másikat, akkor írna nekem, érdeklődne, beszélnénk. De ha egyik oldalról sincs ez meg, akkor a másikkal idegenek vagyunk egymásnak. Egy idegen meg ne nézegesse a dolgaimat: ha érdekli valami velem kapcsolatban, akkor vegye a fáradtságot, és írjon rám. Én is így szoktam tenni.
2021. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
#6 Nem az 5ös vagyok, de szerintem meg pont az a szomorú, ha valakit évekkel később is érdekel minden huszadrangú ismerőse. A gyakori nosztalgiázást sem tartom egészségesnek, nem lehet egyszerre a múltban és jelenben is élni. Kinek mi.
2021. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!