Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szex kapcsolatban vannak...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szex kapcsolatban vannak...?

Figyelt kérdés

Büszkék vagytok rá?

Vagy örülni kellene annak hogy valaki szexkapcsolatot akar veled?


2021. dec. 13. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs szexkapcsolatom, de volt már.

Ez nem büszkeség kérdése szerintem. Szimplán épp ezt akartam és semmi komolyat. Bejött, élveztem, ennyi. Örülni persze, hogy örültem, mert megkaptam, amit akartam. Nem is igazán értem a kérdés értelmét...

2021. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Savlekotő ***** válasza:
17%
Egyre több lesz a sima szex mivel a másik se különb max van rizsa benne de ugyan úgy használjátok egymást,ritka a valódi kapcsolat, ma inkább érdek lakhatási,na akkor inkább sima szex.,,
2021. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

jeleng nem vagyok abban, de volt mar reszem benne.


nem voltam ra buszke, de nem is szegyelltem, akkor az jo volt. nem hinnem, hogy manapsag a szexkapcsolat akkora ugy lenne. van ez az opcio is, sokan elnek vele es ennyi. nincs ezzel gond.

2021. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!