Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Programozott együttlét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programozott együttlét?

Figyelt kérdés

Furcsa lesz a kérdésem, de az egész szitut furcsállom. Hátha látott már valaki hasonlót. Párommal 6 éve vagyunk együtt, negyvenes éveink elején vagyunk, nagyon jó kapcsolat, minden klappol minden téren.

Van valami menstruációs app a telefonján, amibe mindenfélét vezet (gyógyszer, fájdalom ilyenek), és a múltkor amikor valamit beleírt, láttam, hogy az egyik napnál egy "együttlét" megjegyzés van. Kérdeztem hogy mi az, erre azt mondta, hogy ő évek óta mindig felírja az appba azt is, amikor szexelünk, mert kíváncsi a mennyiségre, és hogy tudatosan szeretne odafigyelni arra, hogy legyen elegendő szex. Csak pislogtam. Egyébként minden rendben a szexuális életünkkel, csak ez egy kicsit úgy jött le, mintha csak azért lennénk néha együtt, hogy meglegyen a mennyiség. De azt mondta ezt ne gondoljam így, hanem egyszerűen szeretne erre odafigyelni, hogy a havi minimum 12-15 együttlétünk meglegyen, mert úgy jó mindkettőnknek. Ami amúgy igaz :D

Látott már valaki ilyet??


2021. dec. 14. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

volt kolléganőm a ruhatárát tartotta számon valami applikációval

van már minden hülyeségre egy, ne foglalkozz vele

2021. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Ő biztos ilyen kis eminens tanulo is meg stb.

Valszeg az egész habitusa/élete ilyen pontos precíz kiszámított kiszámítható.


Nem tűnik egy laza spontán nőnek abszolut.

Valszeg unalmas az élete.


En akkor csináltam ilyeneket mikor magam alatt voltam es magányos.(egy időszakom volt)


Csak én joskártyákon kezdtem el vezetgetni dolgokat. Es eseményeket.

Mikor lép előtérbe a karrier/tanulás mikor keres meg egy barátom mikor kapcsolodom ki vagy szórakozom, melyik teruletekre van több ido/energia befeketve, mivel mennyire haladok, mikor mivel vagyok előrébb.


Es várhato kilátások.


Meg mindenféle marhaság.


Amiota pörög nagyon az életem es tele az agyam millio infoval sztorival, a saját menstruaciomat se követem csak hogy havonta meglegyen

2021. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

A nők egy része mindent túlbonyolít feleslegesen. Azért az együttlétek mennyiségét szerintem érzi az ember... :D

Viszont, valószínűleg tanult már a múltból és felfogta, hogy egy kapcsolatban nem árt, ha nyújt is valamit a 2 szép szemén kívül.

2021. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Folyt

Szóval ugy vezetgettem, hogy mikor mennyit vagyok barátokkal, mikor mennyit szórakozom, mikor mennyi kapcsolatrrndszert építek ki karrier kapcsán, mennyit fektetek a tanulásba,


aztan az aprobb eredmények (pl lettek uj ismerőseim, vagy megvannak a részvizsgák, alakul e vmi pályaorientácio, plusz az egészség taplalkozás sport, rengeteg féle terulet van)


Aztán a várhato kilátások hogy inkabb a kapcsolatrendszereim épulnek de tanulásban lemaradás van vagy fordítva, stb stb


Ebben az időszakomban komolyan mondom nem is éltem. Nem történt velem jóformán semmi.


Valszeg neki is sivár lehet

2.voltam

2021. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem csak azért csinálja, hogy meg legyen a mennyiség. Vannak ilyen típusú emberek, akik szeretik a számokon keresztül is látni a dolgokat, például én is. Ha valamire különösen próbálok vigyázni az életemben, arról elkezdek statisztikát vezetni.

Az a helyzet, hogy az ember magától nem feltétlen veszi észre, merre mennek a dolgok, mert szépen apránként történik. És hát nem mindig jó irányba mennek a dolgok. Én pl. az elfogyasztott kávé mennyiségét vezetem excel-táblázatban. Egyébként nem igazán tűnne fel az embernek, ha hónapról hónapra egyre több kávét iszik, így viszont ott vannak az adatok. Másrészt utólag mókás látni, milyen jól kirajzolódik egy-egy hajtósabb vagy nyugisabb életszakasz (pl. rengeteg kávét ittam, amikor költözésben voltunk).

Ő szerintem úgy van vele, hogy nem jó dolgok tünete, ha kevés a szex, és szeretné világosan látni, tényleg kevés-e a szex, vagy csak az érzékei vezetik félre. Na meg nem szeretné, hogy egy nap belehatoljon a felismerés, hogy már alig szexeltek, és tulajdonképpen már csak lakótársak vagytok.

Nem kell ennek olyan nagy jelentőséget tulajdonítani. Szerintem szólna abban az esetben is, ha nem mennyiségileg, hanem minőségileg lenne gondja a szexszel.

2021. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen ő is ezt mondta, hogy sok cslódáson túl van már, sok tapasztalaton, ahogy én is, és erre a kapcsolatra nagyon szeretne vigyázni, a szex pedig az egyik alapdolog, tudatosan is oda akar rá figyelni. De akkor oké, nincs ebben semmi furcsa :D Ő ilyen, és én szeretem ezért (is).


2# abszolút nem olyan, amilyennek leírtad, szerencsére :)

2021. dec. 14. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség. Így legalább tudja, mikor esik teherbe.
2021. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a teherbeesés miatt, ez biztos. Nem lehet gyerekünk.
2021. dec. 14. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van ilyen applikációm, period tracker. Először csak a menstruációm nyomonkövetése miatt vezettem, aztán amikor összejöttem a párommal én is vezettem a szexuális együttléteket, egyrészt mert ha becsúszott volna egy baba, akkor tudjam, hogy mikor történhetett, másrészt meg vicces volt számolgatni, hogy 1 hónapban mennyit szexeltünk.


Sőt minden év végén bejelentem, hogy abban az évben hány napot b***tunk el :D

2021. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A feleségem mindent vezet, csak ő régi módi naplós megoldással, Mindent feljegyez, szex, menzesz, mikor tankolt, mindent. Írtó precíz, régen idegesített, de utána rájöttem hogy levesz egy csomó gondot a vállamról. Az összes számla feljegyezve, a pontos befizetés dátummal, mikor vettünk abroncsot az autóra mindent. Azt is pontosan tudja mikor van peteérése, szóval a nőknél ez a ciklikusság nem ritka jelenség, az egész életükre rányomja a bélyegét.
2021. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!