Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a viselkedés? Miért jó az az embereknek, ha átverik a másikat?

Figyelt kérdés
Miért kell eljátszani, hogy valaki fontos a másiknak, ha közben meg nem igaz? Elhitette velem valaki, hogy tetszem neki, hogy fontos vagyok neki. Még meg is hívott, hogy találkozzunk, erre amikor kérdezi mikor jó, megírom és már arra nem válaszol. (1 hónapja, szóval ez az adják egy kis időtnél már kicsit messzebb van.) Mire jó ez? Most ha valaki nem jön be, miért nem lehet felnőtt módjára viselkedni, miért kell így átverni? Főleg úgy, hogy ő kezdeményezte az egészet. Ha másokkal is ismerkedik és pl közülük talált valakit, akivel szívesebben lenne, vagy meggondolta magát, miért nem lehet felnőtt módjára megmondani, hogy ne haragudj, már nem aktuális? Tiniktől is nagyon gáz, ha így átverik a másikat, nem még egy 25 éves felnőtt férfitől.

2021. dec. 15. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Sokan tartanak több vasat... ne dühöngj, ne várj rá, te is ismerkedj, flörtölj tovább.
2021. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem akart megbántani.
2021. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

1-es 2-es a pasi akart találkozni a nővel magyarán csak játszott vele. Jogos a reakciója a kérdezőnek. Az amit írsz 2-es az köze nincs ehez mivel nem a nő hívta hogy találkozzanak.


Sajnos kérdező vannak ilyen ovodas kisfiúk akik unalmukban szórakoznak a nőkkel. Ha csak nem kozbe azért nem válaszolt mert beteg lett pl?

2021. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezzel jobban megbántott, mintha megírná, hogy már nem aktuális. Így folyamatosan azon agyalok, hogy mi baja van, mit rontottam el. Nem vagyok valami túl szerencsés. Nem először járok így hogy azt hiszem, hogy végre valakinek fontos vagyok, aztán meg mégsem.
2021. dec. 15. 19:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem beteg. Posztolt közben több eseményről, ahol volt. Mondjuk ott nem nők vannak körülötte, legalábbis a képen nincsenek rajta. A haverjaival van rajta. Bár gondolom az csak egy dolog,hogy kivel szerepel a képen.
2021. dec. 15. 19:19
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Fölösleges gyökereknél leragadni. Ha elrontottál valamit, ha nem, nem éppen gerinces dolog amit csinál. Ideje lenne tovább állni, tényleg ilyen férfival akarsz kezdeni mint ő?
2021. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Megtanulod szépen, hogy az emberek általában hazudnak, ha érdekükben áll. Egy idő tudni fogod, ki és mikor hazudik feltételezhetően, és onnantól szűrni tudod majd, vagy legalábbis tudni fogod ki hazudik olyasmiben ami neked fontos (őszinte emberre ne várj, olyan nincs, ellentétes az emberi természettel)
2021. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisnak mutatta magát. Gondolom most meg jót röhög rajtam, hogy hogy átvert. Elég gerinctelen dolog, amit csinált. Gondoltam rá, hogy megkérdezem miért csinálta, mire volt jó ez, de nem mertem, mert féltem, hogy még neki állna följebb.
2021. dec. 15. 23:04
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

"azt hiszem, hogy végre valakinek fontos vagyok, aztán meg mégsem."

Még nem is találkoztatok. Addig hogy lehetnétek fontosak egymásnak?

2021. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez igaz,hogy jót röhög rajtad.Most is itt nyervákolsz,ahelyett hogy a sérelmeidet ecseteled,nézhetnél előre.
2021. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!