Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfival volt viszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfival volt viszonyom. De kiléptem belőle 40 éves volt én 27. Házas vagyok. Sokszor hangoztattuk hogy mi értelme van az egésznek. Többi lent?

Figyelt kérdés

Sajnos iszik is. Így akkor mindig nyers a stílusa.

Szerintetek azok ellenére h házas vagyok minek kellett ide oda elvinni ha csak szexre kellettem neki?


2021. dec. 17. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy már még te légy megsértve amiért megcsaltad a férjed és nincs kinyalva a segged.
2021. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mindentudó99 ***** válasza:
Milyen lehet a férjed ha lecserélnéd egy idősebb agresszív iszákosra?
2021. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!