Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme egy kicsit gaz...

Van értelme egy kicsit gaz elszolason gondolkozni ami nem ugy hangzott ahogy gondoltam félre lehetett érteni?

Figyelt kérdés
mindig tulgondolom az ilyen dolgokat hogyan nyugtathatnam le magam azon kívül hogy tudom pár nap mulva már nem is fog emlékezni ra az illető
2021. dec. 11. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Ha tudod, hogy elfelejti, neki nem jelentett semmit, akkor szerintem feleslegesen fárasztod magad azzal, hogy ezen agyalsz. Engedd el és lépj tovább. Mindenkivel előfordulnak ilyenek. Persze tudom, könnyű mondani. Én is ilyen vagyok
2021. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az esetből okulva nem ártana rendesen megtanulnod magyarul, hogy jól ki tudd fejezni magad, és ne kerülj ilyen helyzetbe.
2021. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg mondhatod, hogy bocs, ha félreérthető voltam a múltkor, nem akartalak megbántani, úgy értettem, hogy...
2021. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!