Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomul ez a csaj, vagy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul ez a csaj, vagy simán ki akar használni?

Figyelt kérdés
Előljáróban a kinézetem tök átlagos, vékony futó, kondis alkat, 182 centivel, 70 kilóval, nagyon divatosan se öltözködöm, nem vagyok egy Adonisz se. Van egy csaj az évfolyamon egyetemen, napokkal ezelőtt elkérte a jegyzeteimet, nem győzte köszönni. Ma rám írt, hogy nincs-e kedvem hétvégén elkísérni vásárolni, elmenni kávézóba. Kicsit meglepett, igent mondtam, csak kicsit furcsa. A lány nagyon szép amúgy, tetszik is az az igazság. Ti mit gondoltok? Nem volt még tapasztalatom ilyesmiben. 24/F
2021. dec. 17. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Tetszel neki, menj el vele hétvégén, paranoniát hagyd otthon viszont. :)
2021. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ezt majd az idő eldönti. Jelenleg nem csinált olyat, ami erre utalna.
2021. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Persze, nem élem bele magam. 1. A paranoiát otthon hagyom mindenesetre. :D
2021. dec. 17. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hh ki akar hasznàlni?

Megdumàltàtok , hogy te fizeted a shoppingot?

2021. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Nem. :D
2021. dec. 17. 23:45
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Még nem tudod mire vállalkoztál, mert nagy szívás egy nővel vásárolni, végigjárni egy csomó üzletet, hogy aztán megpihenj egy kávé mellett. Ez így nemigazán egy randi, inkább csak kiséretnek, vagy fuvarosnak kellesz, mivel randinál azért egymással foglalkoznak a felek, de itt csak kisérgetheted kitudja meddig.
2021. dec. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak ovatosan! Lehet, hogy szamit a tovabbi jegyzetekre is!
2021. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár nyamvadt jegyzetet bárki mástól is el tud kérni, nevicceljünk már! Szerintem ez is csak egy ürügy volt, hogy kicsit közelebb kerüljön hozzád. Amúgy meg egy sima vásárlást is lehet élvezni, ha jó a társaság. Sok sikert neked, kérdező! 🙂
2021. dec. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha átlagos a kinézeted, akkor valószínűleg ki akar használni.
2021. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell mindent túlbonyolìtani, tetszel neki, ennyi.
2021. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!