Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha te csaj lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha te csaj lennél hogyan használnád ki? Milyen nő lennél?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bármire.

Öltözködés, stílus, élet stb. párválasztás, szexualitás.


Hogyan használnád ki azt, hogy nő vagy?


2017. máj. 28. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Minden attól függ, hogy milyen kaliberű csaj lennék. De ha hirtelen "átkonvertálódnék" a női változatomba, akkor vszeg nagyon szép csaj lennék (170 magas és 53 kiló vagyok zöld szemekkel és szép bőrrel). Nagy szívás, hogy ezekkel a paraméterekkel épp pasinak születtem. Ha dögös csaj lennék, akkor minden hétvégén eljárnék egy elit szórakozóhelyre a barátnőimmel, a szépségemmel és kisugárzásommal leakasztanék egy gazdag pasast és arany életem lenne. Kamatoztatnám a szépségemet az élet minden területén (karrierben is, főleg, hogy most egyetemista srácként okos is vagyok, szóval nőként is az lennék). Állandóan jóképű, magas, nagy farkú és izmos pasikkal szexelnék, hedonista gazdag életet élnék. Gyereket csak +30 felett vállalnék be jó esetben, egy gazdag pasival, addig inkább a "karrieremre" koncentrálnék. Fuh, így jó volt most belegondolni. Mindjárt belelóg a bilibe a kezem, szóval ideje visszacsöppenni a szűz, reményvesztett és kilátástalan jelenembe.
2017. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Amennyiben egy nagyon jó testi adottságokkal megáldott (gondolok itt arra, hogy alacsony vagy átlagos megasság, szép arc, vékony test, nagy mellek, stb...) heteró fiatal lány lennék akkor... nem fogok kamuzni, én lennék a város legnagyobb r1banca. :D
2017. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Tuti hogy ribi lennék. Hülyére keresném magam.
2017. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Fingom sincs, és nem is akarok ilyeneken gondolkodni.
2017. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Azzal együtt, hogy azt gondolom a XXI. század a nők évszázada, nem szeretnék nő lenni.


Elképzelni sem tudom, hogy milyen lenne, férfi vagyok, és minden kudarc vagy siker ellenére az is akarok maradni.

2017. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Elég érdekes, hogy a pasik elítélik a golddiggereket és a r*b*ket, de nőként azok lennének. Ergo csak azért vetitek meg az ilyen nőket, mert irigyek vagytok rájuk a lehetőségeik miatt. Szánalom a köbön...
2017. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Ohh utolso szepen Fogalmaztal. Egyetertek.
2017. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt akartam írni, mint a 6-os. Pont olyan nők szeretnének lenni, akiket elítélnek. Tehát ítélkezés=irigykedés.
2017. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Belebújtatok egy gyönyörű szexi lány testébe, de megtartottátok a férfi agyatokat :DDD
2017. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

Nem is az irigykedésről van itt szó, de ha valami nekem nem adathatik meg pusztán a nememből kifolyólag akkor joggal vagyok dühös. Nem pont erről szólt az egész feminizmus, hogy a nőknek nemiségük miatt bele voltak kényszerítve bizonyos szerepekbe és jóval kevesebb lehetőségük volt?

Szóval lányként már csak azért is alapon lennék olyan amit elítélek. Ebbe bele lehet venni, hogy valóban csak férfi aggyal tudok gondolkodni.

2017. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!