Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még van esély a lánynál, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esély a lánynál, vagy hagynom kéne? Ott van az a srác..

Figyelt kérdés

Egyetemről van egy csaj aki tetszik valamennyire, inkább csak azért mert nagyon kedves és jól elvagyok vele. Azt az érzést adja, hogy nem kell nála próbálkozni meg erőlködni, magától jön az egész. De lehet csak azért tetszik, mert nincs más. Mindegy is.

A lényeg, hogy van egy srác, akinek szintén tetszik (szerintem), mert csomószor mennek pl együtt haza hétvégén (Debrecen felé laknak, Budapestről egy darabig együtt mennek).

Tegnap előtt mesélte a srác, hogy vmiért szóbakerült, hogy átment a csajhoz miután visszaértek pestre inni pár sört. Meg sokat találkoznak tudatommal.

Én egyetem/tanév elején voltam sokkal többet a lánnyal, aludtam is nála, mi is találkozgattunk kettesben meg ilyenek. Aztán kicsit elhalt. Még mindig jóba vagyok vele, de már nem annyira.

Na most ezek alapján lehetne arra gondolni, hogy biztos a másik sráccal fognak összejönni, viszont a srác mesélte tegnap, hogy aktívan tinderezik meg volt randizni is pár napja/hete.

Meg a csaj szóbakerült, aztán annyit mondott, hogy fhu hát én nagyon bírom őt, csak nekem fura néha, hogy ennyit iszik (valóban sokat iszik, amikor nála aludtam az is azért volt, mert annyira részeg volt, hogy nem mertem volna egyedül elengedni, aztán megkért/felkínálta, hogy maradjak nála).

Na most a srác csak nem mert elmondani, hogy tetszik neki a csaj, vagy tényleg nincs annyira oda érte. Szerintem a srác is tudja rólam, mert sokszor kiemeli, hogy ja beszéltem at xy-nal (csaj neve), meg ehhez hasonló dolgok.

Nekem nagyon érdekes



2021. dec. 18. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Könnyű préda...arra jó, de nem kell többre számítani, főleg iszik is, hát nem egy álom nő ezek alapján, de én próbálkoznék nála.
2021. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok lány van aki imádja a fiúk figyelmét, itt sem érzek többet. Aludtál nála, a másik csávó is elment hozzá, mindkettőtöknél rég lett volna valami (minimum szex), ha lehetett volna (vagy ti mozdultok rá). Azt is simán eltudom képzelni, hogy pl. egy hármasban is benne lenne.


Hogy ezen túl komolyan gondolna bármit is? Semmiképp. Barátnőként abszolút nem érdemes gondolni rá, de te tudod.

2021. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmm, igen, sokat iszik, de nem is olyan lány, aki amúgy falja a srácokat. Egy baratja volt eddig, vele sem voltak egyutt sokaig. Mondjuk nem is szokott errol sokat beszelni, de szerintem mindkettonkre inkabb haverkent tekint.

Akkor minden esetre még ovatos akarok lenni, mert lehet amiota van a masik srac, lehet a csajnak is o tetszik, aztan ez lenne az utolso, hogy elmondom neki mivan es a masik srac miatt kioffol. Amugy szerintem kicsit felreertheto voltam, azert annyira durvan sokat nem iszik, de igy az egyetemrol a barataim kozul o viszi altalaban a palmat. De messze nem alkesz vagy ilyesmi

2021. dec. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!