Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok/fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok/fiatal nők nem szeretik a normális, rendes, hűséges fiúkat?

Figyelt kérdés
Az ilyen fiúkat nem veszik komolyan, mi ennek az oka? Pedig egy komoly kapcsolatban, nem egy ilyen fiú lenne a jobb?
2021. dec. 18. 18:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
En szeretem ezeket a ferfiakat. Azonban ha nem mer lepni, nyitni a nok fele, mert tul felenk es introvertalt, az nem azt jelenti, hogy a nok nem szeretik az ilyen fajta ferfiakat.
2021. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Miért van az hogy a FÉRFIAK nem szeretik a normális, rendes, hűséges NŐKET?


Az ilyen NŐKET nem veszik komolyan, mi ennek az oka? Pedig egy komoly kapcsolatban, nem egy ilyen NŐ lenne a jobb?

2021. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésben szereplő állításod alapvetően egy valótlan hülyeség. Az olyannál meg, aki mindösszesen csak annyit tud felmutatni (= azzal reklámozza magát), hogy ő "normális, rendes, hűséges", mindig, minden esetben van valami durva defekt. Amit persze nem ír ki anonim fórumokra sem. Például hogy szociális fóbiás, vagy az emberi kapcsolatteremtéshez hozzá sem tud szagolni a szerencsétlen.
2021. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%

Mert nem elég izgalmasak és könnyen megkaphatóak.


(Amúgy készülj fel a női picsogásra. Olyan szintűre, amiért itt hisztiznek a nők az inceleknek. Számukra itt csak egy alternatív valóság létezik, ahol minden rendes, hűséges férfit imádnak a nők.)

2021. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%

Képzeld, a férjem pont ilyen! Meg ezen kívül jóképű, izmos, magas, jó az ágyban, és jól is keres. Tudom, hogy ez már most hihetetlen számodra, de ez csak a jéghegy csúcsa. Oldalakon át tudom írni, hogy mit szeretek benne.

De ha szerinted ez elég, nagyon szívesen bemutatlak anyukámnak. 65 éves, 10 éve özvegy szegény, és ő is nagyon kedves meg hűséges. 160 cm, 8o kg, korához képest nagyon jól néz ki.

2021. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%

4


A nők is az incelek..ez a két véglet van? Én mindig hűséges voltam, normálisan bántam a barátnőimmel, és nem éreztem hogy ez hátrány..sőt, egyes, más nőknek még imponált is.


24F

2021. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
17%

#6 "a barátnőimmel"


Valahogy mindig ex lettél mégis :) Senki nem azt mondja hogy ne legyél normális vagy légy paraszt, hanem hogy a végére nem lesz elég hogy "normális" vagy.

2021. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
9%

#6: A környezetemben ebből a 2 végletből alig látok, de ezen az oldalon csak ennyi van. Alig látni értelmes hozzászólást.


Én is normálisan bántam minden barátnőmmel, hűséges voltam. Aztán, a legkomolyabb kapcsolatomban kidobtak és kb. velem is közölték, hogy néha az asztalra csaphattam volna és lehettem volna agresszívabb. Hasonló sztorikat rengeteg férfi ismerősömtől hallottam és azok, akik tényleg normálisan bántak a nőkkel, 1-2 kivételtől eltekintve mind koppantak. Akik nem, jól jártak. Örülök, hogy neked értelmesebb a környezeted, de nem ez a jellemző.

2021. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%

7


Igen, a barátnőimmel. Most igaz nincs, mivel menyasszonyom van..:D

Az én hibám, hogy csak múlt időben írtam..sorry..

2021. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
8%

#9: Nekünk sem barátnőnk van, hanem háremünk.

Szép mentés amúgy, csak teljesen hiteltelen... :D

2021. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!