Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a lány elviseli ha fáj neki a szex, mert szereti a párját?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2016. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
66%

nem

meg kellene beszélnie,hogy neki is élvezet legyen ,tudjon orgazmust átélni

mert a szex egy csodálatos dolog,nem szabad megfosztania magát ettől az élménytől

2016. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez szerintem sokban függ attól, hogy mekkora a fájdalom, mekkora az egyén fájdalomtűrő képessége, mit szokott meg, stb.


Én pl. tornász voltam, sportsérülésem van, és csomó mozdulat fáj, pedig lehet, hogy tök óvatosak vagyunk. Úgy vagyok vele, h

2016. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez egyáltalán nem normális. Ez kb olyan, mintha azt mondaná (mondjuk mondják is egy páran) h elviseli, h a párja megveri, mert szereti a párját. Amúgy meg ha így is van, h szereti a párját, a párja tuti nem szereti, mert akit szeretünk, annak nem akarunk fájdalmat okozni semmilyen formában. Se fizikailag, se lelkileg, se sehogy...
2016. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
a bírom, akkor minek frusztráljam a páromat? Nyilván rossz napokon szólok, de egyébként meg minek?
2016. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2016. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem normális.
2016. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

max akkor ha kimondottan a fájdalmat élvezed ...

egyéb esetben nem az

2016. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Analnal sokszor a konnyem folyik, annyira faj. Vagy bepisilek a fajdalomtol. De hat o is megtesz ertem a szexben sok fajdalmas es faraszto dolgot, h kieleguljek. Mindig aranyerem lesz utana. De en ezt igy tartom fairnek.

N

2016. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha mindenkor ez van, és rendszeres, akkor egyáltalán nem az. Viszont nálam volt már olyan, hogy nem volt annyira kellemes, de örömet szerettem volna szerezni a páromnak. Mondjuk ő meg is érdemli - ha látja, hogy fáj nekem, magától abbahagyja... szóvak ez csak a saját döntésem.
2016. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!