Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek érdekelhetem őt?

Figyelt kérdés

A héten megismertem egy lányt egy társkeresőn, a leírása meg a beszélgetés alapján ő is komoly kapcsolatot keres, ő like-olt engem először (nem ilyen tinder féle jobbra-balra húzogatós társkeresőről van szó). Elég hamar felhoztam neki azt, hogy találkozhatnánk és igent is mondott rá. Jövőhéten fogunk találkozni (én korábban is benne lettem volna, de neki jövőhéten jó).


Többször is mondta, hogy várja már, hogy találkozzunk és nem is tűnt eddig egyoldalúnak a beszélgetés, de úgy gondolom, hogy elfogult lehettem vagy nem tudom. Bizonytalan vagyok, ezért érdekelne a ti véleményetek. Látszik rajta, hogy próbálja fenntartani a beszélgetést. Érdeklődök iránta, szóval nem úgy néz ki az egész, hogy magamról beszélek állandóan, mint valami nárcisztikus, de akárhányszor mesélek magamról valamit, ő nem reflektál rá, nem kérdez vissza semmit. Ebből arra gondolnék, hogy valóban nem érdeklem, de ha nem érdeklem akkor miért tartja fent a beszélgetést és miért várja, hogy találkozzunk?


2021. dec. 18. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog miatt is lehet, de senki sem gondolatolvasó!

Például:


-Rajtad kívül most nincs más opciója, ezért próbálja fenntartani a beszélgetést veled.

-Esetleg "jó parti lehetsz", nem tudom, hogy tudja e az iskolai végzettségedet, mit dolgozol, jól szituált vagy e stb?

-Van másik opciója is, és majd csak ha veled is randizott meg a többiekkel is utána fog dönteni, hogy ki a nyerő, de addig próbálja fenntartani az érdeklődésedet.

-Vannak olyan emberek akiket nem is igazán érdekel a párkapcsolat, csak nem akarnak egyedül maradni, örülnek ha elszórakoztatják őket, kapnak egy kis figyelmet. Unaloműzőnek használ.


Sok minden lehet, ezt így nehéz kitalálni. Mondjuk ha ezt csinálná a randik alatt, vagy egy párkapcsolatban is én nem jósolnék ennek nagy jövőt.

Én is nő vagyok, nem csinálnék ilyet, szerintem fura a viselkedése.

2021. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki a csaj, de te ffi lètedre eléggè önbizalom hiányos lehetsz ,ha leszerveztètek már a randit és azon rugózol hogy nem reflektàl írásban a vàlaszaidra.


Majd személyes találkozó alatt kiderül , vagy ha lemondja a randit, de ilyen rövid idő alatt ennyire ràparàzni?

2021. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtettem, hogy ha fiatal, még nem nagyon randizott, akkor lehet hogy félénk, szégyenlős, zárkózottabb vagy ilyesmi.

#1 vagyok

2021. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elmegy a randira akkor van esély, ha a másodikra is akkor meg biztosan érdekled. Ha lemondja vagy halasztgatja akkor meg csak tartalékban tart.
2021. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!