Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan fiúval, akinek hosszabb ideje nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Utoljára 21 éves koromban volt párkapcsolatom, de az sem tartott sokáig, fél-egy évről beszélhetünk. Ez egy nagy szerelem volt a részemről, de nagy kiábrándulás is egyben. Utána voltak próbálkozások, voltak lányok, akiknek bejöttem, de valahogy egyiknél sem éreztem azt, hogy az igazi lenne. Nem éreztem azt, hogy annyira össze tudtam volna hangolódni velük, Így általában inkább én vetettem véget a randizgatásoknak. Eltelt majdnem öt év. Azon gondolkodom, hogy jó lenne egy párkapcsolat, de kicsit attól tartok, ha egy randin szóba jönne, hogy mikor volt utoljára valakim, a 4-5 év ijesztőnek tűnne.
2021. dec. 18. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Problémás
Nem problémás
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Jöjj össze egy csajjal, aztán kicsivel később szakíts!

Lenullázod az 5 évet!

Hoppá , most voltál kapcsolatban XYal ember!

Nem is kell hazudnod!

Szívesen!

2021. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen irreleváns, hogy hány kapcsolatod volt meg mikor, én meg se szoktam kérdezni, mert nem a múlt érdekel hanem a jelen.Ez nem állásinterjú, hogy X évnyi párkapcsolati referenciát kéne felmutatni. Most attól, hogy valaki kapcsolatban volt, még lehet egy vérszívó,aki X éven keresztül manipulált egy sebezhető partnert. Akinek meg egyáltalán nem volt, lehet nem talált olyat, akivel hosszútávon el tudja képzelni, csak azért hogy legyen kapcsolata nem ment bele. Én elég válogatós vagyok, de magát az embert nézem, hogy milyen, nem azt, h mikor volt legutóbb kapcsolata. Nyilván ha valakinek azért nem volt kapcsolata, mert elviselhetetlen a személyisége, azt hamar dobni fogom, de nem azért mert nem volt kapcsolata, hanem mert elviselhetetlen a személyisége.
2021. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!