Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy bipoláris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy bipoláris férfivel? Milyen velük egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hete ismerkedem egy férfivel. Elég jól kijövünk. Azonban az utolsó randin elmondta, hogy bipoláris. Én időt kértem, hogy átgondoljam a dolgokat, illetve bevallom nem sokat tudok erről. Interneten sokat olvastam róla, azonban gyakorlati dolgokat nem, mármint, hogy párkapcsolatban milyenek.

Van valakinek bipoláris párja? Milyen velük az élet? Hogyan viselkednek?

Egyelőre fogalmam sincs mit tegyek.



2021. márc. 24. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A bipoláris nehéz dijó. ha kiegyensúlyozott kapcsolatra vágysz, akkor felejtős.
2021. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Anyám az, és nem jönnék ilyen emberrel össze. Nagyon nehéz kezelni a hullámait. Egy egészséges embert is lehúz.
2021. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Az ország vezetője is az. Látható mennyire hasznos. Nyilván sokan támogatnak egy egyszemélyi vezetőt, de borzasztó látni, ahogy leépül és egyre zordabb ostobaságokba keveredik.
2021. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én megtettem egyszer, de nem hinném, hogy az évtized ötlete volt... :/ Mármint még ha jól tartja magát is lesznek idők, mikor iszonyatosan befordul meg kijön a depije, mert gyógyszert többnyire a mániájukra kapnak. Szóval le tud hozni az életről.
2021. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráfoghatjuk, hogy szintén bipolárisként elfogult vagyok ebben a témában, de azt javasolnám, hogy ne az alapján dönts, hogy itt ki mit mesél majd neked, mert ahány páciens, annyiféleképpen nyilvánulhat meg a betegség, és kezelni is eredményesebben tudják a pszichiáterek egyeseknél, mint másoknál. Van, akiről meg sem mondanád, ha ő nem számolna be neked róla, olyannyira el lett találva számára a megfelelő kezelési módszer. Inkább a személyt kéne megismerned közelebbről, maximum tovább tart az ismerkedési szakasz, mint alapesetben tartana.
2021. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném, én nem a mániámra kapok gyógyszert, pont azért, mert az nálam mindig is enyhe volt (más szóval hipománia, ha valakit érdekel, olvasson utána nyugodtan), pont a depresszív epizódokat küszöböljük ki.

(5. voltam.)

2021. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért jossz vele ki jól, mert most még normális...és most epp a nirnalis szakaszban van....majd mikor jon a hullamvolgy....az izgi lesz
2021. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!