Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élitek meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek meg, hogy nem sikerül párt találni, családot alapítani, gyermeket vállalni, szülni, nemzeni, nevelni, stb?

Figyelt kérdés
Tehát amikor a családalapításból csak a "lapítás" van meg, illetve amikor a famíliát a Neoton Família - Ha elmúlik karácsony című szomorú dala reprezentálja, miközben másokra indokolható irígységgel tekintetek, akik szerencsésebbek, ügyesebbek, élelmesebbek, előrelátóbbak, bölcsebbek, vagy éppenséggel forrófejűbbek voltak ebben a tekintetben, és babakocsit tologatnak, benne a cumisüveget szorongató, kikandikáló csöppséggel?

2021. dec. 18. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
62%

Nem hinném, hogy irigykednem kéne arra, akinek gyereke van... Én tudatosan nem akartam gyereket soha, egyáltalán nem éreztem a vágyat a családalapítás iránt. Ettől függetlenül a férjemmel 12 éve boldog házasságban élünk.


A kérdésed pedig tolakodó, kicsinyes és undorító.

Kellemes Ünnepeket!

2021. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
1-es, feltételezem, a kérdezô arra gondol, amikor valaki szeretne családot, de nincs neki.
2021. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Pontosan erre írtam a kommentem 2. részét.

Nyilván aki vágyik babára, családra, annak nem hiányzik az, hogy a "kedves" kérdezőnek a sorait olvassa.

2021. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Te ebben a helyzetben vagy? Vagy csak elméleti kérdés?
2021. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Te most a gyerektelenek táborát erősíted és ennyire ocsmány módon fejezed ki a saját kisebbségi komplexusodat, vagy a gyerekesekét és a kikandikáló csöppség ellenére nincs jobb dolgod szombat este mint ismeretleneket provokálni gyk-n? Mindkét esetben javaslom egy pszichológus felkeresését.
2021. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagyok, így nem gondolkozom ilyesmiken, valaha voltak ilyen álmaim, mostanában viszont párkapcsolatra sem vágyom, semmi nem motivál, semmi nem érdekel. Az, hogy mások hogy élik az életüket pláne nem érdekel. Nekem most azzal kell foglalkoznom,hogy valahogy kigyógyuljak ebből a betegségből, majd aztán ráérek ilyen témákra.
2021. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Úgy élem meg, hogy nem élem már meg a jövő évet... ;)

Boldog Karácsonyt!

2021. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Hála a jó istennek. Legrosszabb rémálmom egy gyerek.
2021. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem... csak arról jutott eszembe, hogy felneveltek minket a szüleink, és még ennyire sem vagyunk képesek, holott ennyi "hálával" talán tartoznánk nekik


valamint magunknak is, később ahelyett hogy egyedül maradnánk, lehet egy gyermekünk, aki neveltetésétől függően akár támaszunk is lehet

2021. dec. 18. 23:11
 10/21 anonim válasza:
100%

Mégis mi hála van abban, hogy szülünk, a szüleink felé?!


"és még ennyire sem vagyunk képesek"

Ja, mert a terhesség, szülés egy olyan kis semmiség, szinte egy kellemes hobbi. Ahogyan a gyereknevelés is, meg a gyerekét való felelősségvállalás is. :)

2021. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!