Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom közös gyermeket szeretne...

Párom közös gyermeket szeretne. Én nem vagyok biztos abban, hogy én szeretnék. Bevállaljam miatta? Két értelmes ember, akik 1 éve alkotnak egy párt, ezek lennénk mi.

Figyelt kérdés
De én idén 54 leszek. Párom fiatal, ő 43 éves. Nagyon készül rá, hogy anyuka legyen. Azt mondja, hogy úgy lesz teljes a kapcsolatunk.Van egy felnőtt nagylánya már, aki önálló életet kezdett a barátjával. Fiatalos vagyok, de azért 10 év múlva,...20 év múlva öregember.Szeretem a párom, és nem tudom mi lenne a helyes döntés.Bevállalni, vagy ha túlzottan ragaszkodik a gyerekhez, akkor szétmenjünk?

2021. febr. 2. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
61%
Párom fiatal, 43 éves😂😂😂😂
2021. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
64%
Állítsd le valahogy. Bírjon ki még pár évet és jön az unoka, majd azon kiélheti magát.
2021. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
90%

Több probléma is van.

1. Egy év még kevés, ez még a lángolás időszaka lehet.

2. Nem, a 43 éves már nem fiatal.

3. Az 54... Nos, szerintem az az öregember, aki annak érzi magát, de egyetértek veled, ha fiatalos vagy is, 70 évesen már nem biztos, hogy szívesen jársz szülői értekezletre.

2021. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
39%
Anyukám 50 évesen lett nagymama. Inkább ennek tudok elképzelni valakit, neki is inkább való már az unoka, mint egy 6-7 éves gyerek után futkosni. Az hogy párod fiatal; hát ha össze is jön egyből a gyerek, ami necces, 62 lesz mire a gyerek a 18-at tölti, az már nem valami fiatal, és ugye 18 évesen manapság az emberek többségének nem adott az anyagi stb biztonság. A nőknél meg akkor is ha valaki full egészséges a klímás elég nagy változásokat hozhat az egészségügyi állapotban (csontritkulás, szív-és érrendszeri betegségek), ezt érdemes figyelembe venni. Vegyetek közösen kisállatot inkább vagy ilyesmit és várjatok hátha lesz unoka valamikor.
2021. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
84%
Ez igazán olyan téma amit rendesen meg kellene beszélnetek sürgösen, hiszen az ora ketyeg! Az itt válaszolok véleménye ne legyen döntö a kapcsolatotokban. (Egyáltalán, neked van saját gyereked?)
2021. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
54%

37 éves vagyok és erősen gondolkodom, hogy ennyi idősen be merjek-e vállalni egy második gyereket.

Főleg a korom miatt mindig az győz, hogy ennek már nincs itt az ideje.

A párom 42 , a te koroddal szemben mondom, mert nem elhanyagolható tény.

A gyerek szempontjából gondoljátok végig, hogy mennyire jó vagy rossz lesz neki, hogy a szülei ennyi idősek.

Minden ítélkezést félretettem, semmi bántás, de szerintem ennek már nincs ideje, de ezt csak ti tudjátok megítélni.

2021. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
80%
#5 ez miért releváns, hogy a kérdezőnek van-e gyereke. Leírja, nem biztos, hogy egyáltalán akarna gyereket (mivel nem mindenki akar). 54 éves, gondolom ha eddig nagyon ette volna a penész egy gyerekért cirka 36 év alatt biztos lett volna lehetősége összehozni egyet.
2021. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
34%
Üzenem a parodnak hogy ne akarjon gyereket tőled.Aki 54 évesen itt kér tanácsot, véleményt ahelyett hogy a párjával beszelné meg a dolgot az már bajosan apának való.
2021. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
52%
1 év után már gyerek???? ha 20 évesek lennétek ez akkor is baromság lenne
2021. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
60%
Az értelmes az durva túlzás volt a kérdés tükrében.
2021. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!