Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit, vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy ennyire szakmai profi?

Figyelt kérdés

Belépsz egy helyre, odalépsz az őrhöz, aki az "Elnézést tudna nekem segíteni?" kérdésre, egy szemedbe nézés közben közli, hogy "Tudok."

Következő alkalommal, belépsz, köszönsz, majd mielőtt megszólalnál már mondja, hogy hová menj, és amikor megkérded, hogy honnan tudja, hogy oda tartasz, csak ennyit mond: "Ebből élek." Pedig olyan 200 helyre mehetnél ott.

A harmadik alkalommal belépésedkor közli, hogy megváltozott a parkolási rend, vigyázz, nehogy rossz helyre parkolj, miközben fizikai képtelenség, hogy onnan látja a parkolót, és nem is vagy a kulcslóbálós típus, így nem is láthatta, hogy kocsival vagy.


2021. dec. 18. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt inkább csak te akarsz valamit :)
2021. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túlkombinálod
2021. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most azért benedvesedtem.

max az újjaim , ahogy írok🙄


E/3 szemèly.

Elismerèsre vár.

2021. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de sok portás/őr velem is jó fej, ahová többször megyek. Meg ismer, köszön, mosolyog és elbeszélget velem. Tudod miért? Mert a legtöbb ember egy büdös paraszt, és szarba se veszi őket, van aki még köszönni se tud. Megjegyzik mindegyik embert, főleg ha többször mész, ez a munkája valóban. És ha jó fej voltál vele, ő is az lesz veled. Ennyi.
2021. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A négyes válaszoló leírta a lényeget.
2021. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!