Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti örülnétek egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti örülnétek egy nem profi masszázsolajos kényeztetésnek?

Figyelt kérdés

Teljes testes, érzéki masszázsra gondolok, viszont még sohasem csináltam. De nagyon kedvem támadt meglepni vele a férfit, akivel ismerkedem. Ti értékelnétek? Jól gondolom, hogy ha vággyal, szeretettel, lélekkel csinálom, nem lehet az ilyesmit elrontani?

Légyszi ne rakassátok át a másik kategóriába, normális emberek normális válaszainak örülnék. Még a korotoknak is.



2020. ápr. 11. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon örülnék neki, de csak ha férfi vagy. 35/F
2020. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha megvan az egymás iránti vágy és érdeklődés akkor nagyon jó ötlet, mert bizseregni fog a srác minden érintésedtől!

31/F

2020. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szoktunk ilyet Ászonnyal, oda-vissza. Szeretjük.

Ha a kiszemeltről tudod, h szereti az ilyesmit, akk nem nagyon tudsz mellélőni sztem.

2020. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Imádom a masszást , vagyis imádnám ha lenne valaki aki megmasszírozna. Olajoshoz még nem volt szerencsém, viszont szívesen kipróbálnám.
2020. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én részemről nagyon örülnék neki. Még ha nem vagy profi masszőr, akkor is.
2020. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsika, 47/F
2020. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egybehangzó vàlaszokat, sokat segítettetek :)

Külön örülök, hogy nem a huszonéves korosztály válaszolt, mert a szóban forgó férfi is harmincas.

2.hozzászóló, ezek abszolút megvannak, igen, köszi! :)

2020. ápr. 11. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, és érezzétek jól magatokat.
2020. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. ápr. 11. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Mesés dolog. 🙂
2020. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!