Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám és a párom?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk a parommal 1 eve kulon, korabban anyammal es az ő parjaval laktunk egyutt a jelenlegi parommal, szóval négyen.

En eljartam dolgozni es volt, hogy a parom nem dolgozott mindig jól elbeszelgettek egyutt iszogattak.

Miutan elkoltoztunk ha anyam jott hozzank mindig tette magat a parom elott. Szandekosan bepucsitott elotte stb stb...

A paromat megkerdeztem volt e vagy van e koztunk valami erre a parom agressziv lett, tort... Zuzott... És hogy hogy kepzelem ezt es mindennek lehordta az anyam.

Viszont ami fura, hogy a parom kis sallereket szokott nekem osztogatni amire nen tudja megadni a valaszt miert jo ez neki... De eszre vettem, hogy anyam is ugyanezt csinalja nekem...

A parom azokat a szavakat hazsnalja amiket anyam.

Szerintetek en vagyok az őrült vagy tenyleg van koztuk valami?


2021. dec. 19. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát anyád és a pasid is pofozgat? 🤯
2021. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

A féltékenykedés nem szép! (egészséges féltékenység is van)

Rejtett kamera megoldja a gondodat!

2021. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne idegeld ki a párodat inkább menny biztosra!
2021. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
menj
2021. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Tehát együtt élsz egy alkoholistával, aki agresszív, és valószínűleg dugja a szintén alkesz anyádat. Mindketten ütnek téged.

Az komoly.

Gondolom, ha szakítasz ezzel az aranyfarkú jómadárral, akkor maximum anyádhoz tudsz költözni. Aki ugyanúgy összejár vele, iszik, és üt téged.

Csodálatos!

Szerintem gyorsan szülj neki három gyereket, és a CSOK mellé annyi hitelt vegyetek fel, amennyit lehet. Egy hét alatt igyátok el az összes pénzt hármasban.

2021. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
vannak gondok.
2021. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

“ Tehát együtt élsz egy alkoholistával, aki agresszív, és valószínűleg dugja a szintén alkesz anyádat. Mindketten ütnek téged.”


Magyarország, itt kell lenned hogy elhidd!

2021. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Anyád és a pasid is ver? Ez valami kamu?
2021. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7.


És vannak ennél még keményebb helyek a világon... Szomorú.

2021. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezen mi nem egyértelmű?
2021. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!