Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél? Párom utálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? Párom utálja az anyámat, ezért azt mondta nem szeretné, hogy elhivjam a közös otthonukba anyámat, probáltam meggyőzni, hogy ha nem lesz itthon, akkor jönne anyám, igy találkozni sem kellene vele, de ő hajthatatlan.

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztünk, ti mit tennétek, hogyan reagálnátok. Nem kérem, hogy béküljön vele, nem kérem hogy találkozzon vele, semmit, csak ennyit hogy néha elhívhassam magamhoz.

2019. nov. 9. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én utálom párom apukáját. Sok összetevő miatt. De én azért ekkora hisztit nem csinálok belőle. Mivel ők 200 km-ről jönnek hozzánk, ezért 2 éjszakát nálunk is alszanak, havi program bánatomra, de most úgy alakultak dolgok, hogy már július óta nem voltak itt, most párom ment le, mondtam páromnak, hogy nem törvényszerű, hogy mindig ők jöjjenek, ha változik a helyzet, akkor ő is el tud menni hozzájuk. Ilyenkor mindig úgy alakítom a munkabeosztásomat, hogy keveset legyek velük, plusz ilyenkor még apukámnál is vagyok.


Akkor ne mondd meg neki, hogy anyukád mikor jön, és tényleg csak akkor legyen nálatok, mikor párod nincs otthon.

2019. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak szimpla utálat,nincs oka rá,akkor azt mondanám hogy mivel az otthon közös,ugyanúgy van jogom idehívni,mint ő az ő anyját.Bár olyan emberrel együtt se lennék,aki nem mutat tiszteletet anyámmal szemben.
2019. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor te ott albérletben vagy és ő a főbérlőd, aki megmondja, kit vihetsz fel, vagy egyenrangú partner vagy egy kapcsolatban? Mert ha előbbi, akkor mondd meg anyádnak, hogy a főnököd nem engedi, hogy bevidd, ha utóbbi, akkor meg közöld a pároddal, hogy leszrod, akkor fogadsz vendéget és azt, amikor és akit akarsz. Mert te is ott laksz és jogod van hozzá. Nem kell engedélyt kérned, hogy beengedd a saját anyád, az ég áldjon már meg!
2019. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy van-e oka utálni. Mondjuk anyád is utálja őt? Cseszegeti, amikor ott van?
2019. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van oka igen,ezért nem is kérem hogy találkozon vele,több mint 3 éve összevesztek azóta nem is találkoztak.

Anyám békülne,megbánt mindent,férjem nem szeretne.Ezt el is fogadtam.

2019. nov. 9. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj te anyádhoz.
2019. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Én se szeretem anyósomat, nekem is meg van rá az okom és én se szeretném ha átjönne hozzánk, még ha nem is vagyok otthon, akkor sem.

A férjem így máshol találkozik vele.

2019. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!