Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonym34 kérdése:

Miért nem érdeklem egyik pillanatrol a másikra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ide is ki írom ezt a kérdést mert sok ismerösömmel beszeltem es kivancsi vagyok idegen szemmel hogy gondolnak erröl az emberek..

Én lassan 23 éves vagyok és megismertem egy 19 éves srácot, azt tudni kell hogy van egy gyerekem, a srác egyáltalán nem volt az esetem söt egy nyelven se beszélünk, ezért gondoltam hogy szórakozásra jó lesz , mivel ugyse nagyon ismer senkit ezért ugyse tudja senkinek elmondani, nem is akartam kapcsolatott az elején. És az elején mig én engem ö nem nagyon érdekelt minden nap keresett , írt , kérdezte mikor találkozzunk stb... és egy idö utan megkedveltem mert olyan figyelmes volt velem stb.. és ahogy észre vette hogy kezdem megkedvelne meghátrált és nem akarja folytatni ezt a „kapcsolatott“ ... ezt én nem értem miért van... mi a véleményetek erröl?



2021. dec. 20. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Xd
2021. dec. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A kvantumfizika komplikált, ti csak unatkoztok.
2021. dec. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mert még gyerek azért...
2021. dec. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kötetlenül szexelni egy csajjal aki megtesz mindent amire vágyik az ágyban jobb, mint egy kapcsolat ami feladatokkal jár.
2021. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!