Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, együtt tudnátok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, együtt tudnátok lenni évekig olyan férfival, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Barátnőm most, négy éves kapcsolat után, a szakítás után közölte, hogy sosem voltam az esete férfiként. Amíg együtt voltunk, ezt soha nem mondta, csak azt, hogy én vagyok eddig a legjóképűbb pasija a barátnői szerint is. Most akkor melyik az igaz? Csak belém akart döfni vagy valójában sosem voltam tényleg az esete, és így volt velem évekig?
2021. dec. 20. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%

Az élet egyik legfontosabb szabálya férfiként: Nőnek sose higgy. Nem alkalmasak az őszinteségre.

A többi, felesleges rizsát majd leírják alattam.

2021. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Mi ebben az ellentmondás? A barátnői szerint igen, szerinte nem.
2021. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
És a nem tetszik meg a nem az esete nem ugyanazt jelenti.
2021. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

#2: Néha úgy érzem, hogy az itteni felhasználók többségét vissza kéne küldeni általános iskolába egy kis szövegértelmezést tanulni.


"én vagyok eddig a legjóképűbb pasija a barátnői szerint IS"

2021. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
En eddig csak olyan pasikkal tudtam jarni akik nem voltak az eseteim.
2021. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem is az a baj hogy elhagyott, hanem amit mondott?


Nem vagy te egy kicsit egoista?

2021. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#6: Semmi egoizmus nincs abban, hogy átverve érzi magát.
2021. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nyilván az fáj a legjobban, hogy elhagyott. Ez csak tetézi a fájdalmat.
2021. dec. 20. 14:18
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Én elég szerencsétlen csaj vagyok az ilyenekben. Ráadásul beleszerettem egy illetőbe, akinek barátnője van. Az élet iróniája, hogy neki van egy barátja, akit szintén ismerek és úgy néz ki, annal a srácnak meg én valószínűleg tetszem. Szóval ilyen fura kis "szerelmi" háromszög alakult ki.


Nagyon sokat gondolkodtam, hogy itt van 2 rendes srác (mert mindketten azok), és itt van az akinek tetszem, aki tök sok idő elteltével is lelkes ha meglát, akinek tetszem smink nélkül, összefogott hajjal is, akkor is ha épp tele vagyok pattanással vagy rossz kedvem van és morgós vagyok...de egyszerűen bennem ő nem mozgat meg semmit. Próbáltam máshogy tekinteni rá, de semmi. Mint haver kedvelem de ennyi.


Na ennyit a logikáról.


Szóval, hogy válaszoljak, nem sajnos nem. Kell a vonzalom. Több szempontból is.

Úgy gondolom egy kapcsolat azert lesz kapcsolat és nem barátság mert többek között vonzódsz a másikhoz. Kívül-belül. Az illetőt bármennyire is kedvelem, sem kívül és ami fontosabb belül sem az a típus akit én vonzónak találok.


Szóval akkor inkább vagyok szingli. Mindenkinek jobb.

2021. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátaim szerint a mostani párom abszolút nem jóképű. Nem az esetem és nem is bírtam...aztán még is odáig vagyok érte. Van ilyen.


Szerintem ne foglalkozz avval, mit miért mondott...már nem lényeg és Ázsia igazat úgysem tudod meg.

Veled volt, valamiért szeretett és ennyi...el kell engedni.

N29

2021. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!