Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be nektek az izmos csajok?

Figyelt kérdés

[link]

Pl ilyenre gondolok, szerintem ez a csaj egyszerűen gyönyörű. Ilyen barátnőt kérdés nélkül elfogadnék



2021. dec. 20. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a csajt én is, de amúgy nem jönnek be az izmosak.
2021. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Ő pedig az én Istennőm. :)


[link]


(lenne,ha tudnám ki ő)

2021. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
63%
Akit a kérdező belinkelt tényleg szép. De azok az izmok így is zavarnak rajta. Nélküle teljesen gyönyörű lenne.
2021. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
78%
Én a sportos lányokat szeretem, tehát inkább a szálkásabb, nőies izomzatot preferálom. Ilyen például a pilatesező, szertornázó, röplabdázó, táncoló stb. lányoknak is. Akit belinkeltél tényleg szép, de nem a nagy izmai miatt, sőt, nekem személy szerint jobban tetszene nőies, sportos testtel.
2021. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pedig ő annyira még nem is izmos. De tényleg valami fantasztikus azzal az arccal. Szerintem ugyanolyan nőies, mint sok vékony lámy
2021. dec. 20. 22:18
 6/21 A kérdező kommentje:
*lány
2021. dec. 20. 22:18
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

A csaj jól néz ki, csak ne legyen ennel izmosabb.

Inkabb a fitness jon be, nem a testepito.

2021. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Jéé, már megint egy "izmos-lányos" kérdés...

Nekem amúgy mindegy, hogy izmos-e, én más dolgokra koncentrálok.:)

2021. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Én viszonylag izmos vagyok és eddig sok fiúnak tetszettem.
2021. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Igazából nyilván a body builder nők nem jönnek be, akit belinkeltél szép és szerintem menő is hogy van rajta izom. Egyébként sokkal inkább fogadnék el egy ilyet mint egy random plázapicsát.
2021. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!