Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az izmos fiúk be jönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos fiúk be jönnek a csajok többségének?

Figyelt kérdés

A jó csajoknak. pl 38,5-ös kar mondjuk be jön nekik, vagy már egyre kevésbé? Mert úgy tudom kb az átlagosabban izmos testalkat jön be nekik, amit viszont 7 hónap edzéssel is el lehet érni. Tudom csaj függő a dolog. Na meg a szálkás testalkat, 11-13% tzs, meg hasonlók.Viszont van akinek meg a nagyon izmos, vagy a naturál max jön be csak, mert ilyet is halottam már. Mert sajnos nem nagyon ismerek lányokat, bulikba se nagyon jön össze. Viszont nem sokára, megyünk vagy campusra vagy east fest-re. Egyik sincs olyan messze tölem 70-90 km kb. És ott hátha találok valami lányt, mert úgy is rengeteg lesz ott. Gondolom legtöbben a kőrnyékről fognak be menni fesztiválozni. Illetve nem vagyok már alacsony sem 180,5 cm?! Arcra helyes vagyok, viszont az arcom pattanásos egy kicsit, de azok is inkább. A pattanás után megmaradt hegek, remélem azzal sincs gondja sok lánynak?! Viszont nekem azt mondták, haverjaim hogy 10/8,5-ös csávó vagyok max. 1-2 ember azt is mondta, hogy 10/9, pont akkor amikor nem volt rajtam kb egy pattanás se, ha jól emlékszem. Már lányok is mondták, hogy jól nézek ki. Ami eléggé jó arány, ha az arcomat nézzük. Viszont szerintem van egy picike önbizalomhiányom, de emelett mégis van egy kis egóm is.

17/F



2019. júl. 15. 18:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És az én karom már lehet 39-es is megvan. És engem a 14-19 éves korosztály érdekel. Onnan is leginkább a 15-16-17 évesek jönnek be a legjobban! Én pedig 2 hét és a 18-at tőltöm!
2019. júl. 15. 18:35
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A csajok a művelt diplomás palikat szeretek
2019. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így leírás alapján bejönnél és szerintem még sok lánynak.(mondjuk én általában nem jövök be az olyan magas srácoknak mit te mert alacsony vagyok 157 cm vagyok)

16L

2019. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen egyszálbél, de ne legyen nagyon izmos se. Én szeretem a kis pocakot. Nem azt, amikor el van valaki hízva, hanem azt a pici pocakot, nem a kockahasat, meg egy kicsi izom legyne karon, akkor már megfogott. És természetesen normális mentalitással és személyiséggel rendelkezzen. 24L
2019. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Még a 157 cm nekem nem alacsony, ha jól nézel ki meg van egy személyiséged akkor ezzel a magasággal még lenne esélyedy De kb ez a magasság lehet a minimum. Ja és én 14 hónapja edzek.
2019. júl. 15. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Halika, szóval én úgy gondolom hogy teljesen jó vagy így. Én sem szeretem a nagyon kigyurt srácokat. A természetellenesen több izomzattal rendelkező fiuktol egyenesen undorodom. De a legtöbb lány oda meg vissza van a kockahasert. De remélem olyan lányt fogsz magad mellé találni aki elfogad akármilyennek. Sok sikert:)) 16l
2019. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szerintem nagyon bejönnél. Nincs egy pontosabb ideálom,de általában az izmos fiúk jönnek be. 16/L
2019. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha olyan vagy mit pl Dwan Johnson akkor rohadtul bejönnél.

16L

2019. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vekonyak jonnek be
2019. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön az izmos testalkat és még egy jó pár barátnőmnek is. Na meg ha még helyes is vagy mellé...
2019. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!