Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ocsmány nők hogyan képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ocsmány nők hogyan képesek vonzódni ocsmány férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Én pl. ebbe a kategóriába tartozom, de az évek során néhány nagyon csúnya nőnek tetszettem. Nem értem mert én hiába akarok lejjebb adni az igényeimből, képtelen vagyok fizikailag vonzódni egy csúnya nőhöz, hiába vagyok én is csúnya. Akkor ők hogy érik el hogy egy objektívan nézve is ocsmány férfihoz vonzódjanak?
2021. dec. 21. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm talán a szépség tényleg szubjektív? Amúgy, ki mondja hogy ocsmány vagy? Te magad, vagy mások is ezt mondják?


Mert ha csak te gondolod így, akkor önértékelési gondjaid vannak.

2021. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sehogy. ez nagyrészt megalkuvás, illetve az, hogy a hiányos önbizalmú lélek számára megnyugtató nem népszerű emberrel ismerkedni.

illetve az, hogy valakiben sorstársat érzel, valamelyest képes növelni a vonzalmon.

2021. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Az ocsmány / csúnya szavakat használó férfiak általában nem ocsmányak / csúnyák, csak könnyebb erre fogni a sikertelenséget, mint változtatni a magatartásukon / javítani a szociális készségeiken.


Valószínűleg a kérdező sem Quasimodo / látható, súlyos fizikai fogyatékossággal élő / égési sérüléseket szenvedett férfi, csak -1 önbizalma van és keres egy kényelmes kifogást.

2021. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
ocsmány nők nagy része csupán igénytelen vagy depressziós és csak büdös a pofájuk, ronda zsíros a hajuk és/vagy el vannak hízva. A zuhanyzás és egy súlyzókészlet csodákra képes
2021. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4


És a ronda férfiak milyenek? Ja várj, kitalálom. Rossz arcszerkezet, meg állkapocs.. :D


Véletlen se igénytelenek, depressziósak, ronda zsíros a hajuk és/vagy el vannak hízva..XD

2021. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. De, nagy részével így van. De sokszor hajuk az nincs is.
2021. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pedig velem ez a gond hogy pocsék az arcszerkezetem.

Hajamat minden nap mosom, két hetente járok fodrászhoz.

Nem vagyok elhízva, sőt inkább vékony vagyok, ezen is igyekszem javítani edzéssel.

Viszont a fejem annyira bűnronda, hogy semmi nem segít rajtam.

2021. dec. 21. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
De, mások is mondják hogy ronda vagy, vagy csak te gondolod így? Melyik?
2021. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mondja mindenki a szemembe de pl lányok reakcióiból már régóta tudom.
2021. dec. 21. 14:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sehogy, de úgy sejtem, más ocsmány nők részéről is csak megalkuvásról van szó, vonzalomról nyomokban sem.

Tök jó az az elképzelés, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, suba a subához meg ilyesmi. Logikus, igazságos. A jól kinéző nők és férfiak között még működik is. Csakhogy mindenki - igen, a csúnya is - olyan párt akar maga mellé, akihez vonzódik, elvégre nem a barátkozás a cél. A rondákhoz azonban aligha lehet vonzódni. Egy másik ronda sem fog tudni automatikusan csak azért, mert ő is az.

2021. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!