Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők akik vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők akik vonzódnak idősebb férfiakhoz, nekik mi vonzó?

Figyelt kérdés

Abban a 20 évvel idősebb öregedõ férfiban?


A kérdés most nem vonatkozik az olyan fiatal nőkre akik az egzisztencia miatt vonzódnak idősebb férfiakhoz.


Hanem olyan 18-25 éves nők akik a férfi egzisztenciájától függetlenül szexuálisan is vonzódnak náluk 20-25 évvel idősebb férfiakhoz.


Le tudjátok írni mi az ami konkrétan vonzó és izgató?


Mert átlag 18-25 éves nőknek a 40-50 es férfiak már nem vonzóak.



2021. dec. 18. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A volt barátnőm fiatalon egy jóval idősebb pasinak volt a szeretője. Azt mondta: fiatalos, bulizós volt, teljesen levette a lábáról.
2021. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de sok fiatal férfit meg mi vonz a 40-es nőkben? Vagy éppen a túlsúlyos nőkben?

Elvileg mindenkinek -már a férfiaknak- magánál 5-10 évvel fiatalabb vagy max kortárs nőket kéne kergetnie, akik tip-top formában vannak.

2021. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
A 18-25eves nőknek a 30as pasik a vonzóak. Mármint azért mert van élet tapasztalat, megérett a pasi, családot akár, komolyak a szándékai, nem fog elmenni bulizni agyba főbe....stb legalábbis én ezt tapasztalom 30as pasi létemre, hogy egyre jobban bejövök a 20eves nőknek.
2021. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen olyan őrület? Igaz én huszonéves férfi vagyok, de én is találok vonzónak 40-50 közötti nőket. (Szerintem ez a kérdés nemtől független.) 22 évesen szexeltem is anno egy 40 éves elvált anyukával, vagy 24 évesen voltam szexkapcsolatban pár hónapig egy 37 éves nővel.


Vagy szerinted az a normális, hogy azt kéne írnom nem értem másnak mi lehet a vonzó abban a 20 évvel idősebb öregedő nőben?


Miért kell nézni külön a kort? Ha valaki vonzó, akkor lehet vonzó 18 évesen, 30 évesen és 47 évesen is. Vonzó, mint ember. A korától függetlenül. A kora hogy jön ide? Jó tudom ez az egyik legfontosabb társadalmi beskatulyázó mérőszám, de nem kell nyilván az életben mindenre ráaggatni.

2021. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mennyire releváns a véleményem: 22 évesen például egy 38,5 éves férfival jöttem össze, és mindig is a tizenx évvel idősebbekhez vonzódtam. Azon túl, hogy simán csak tetszettek, őket láttam "jó pasinak", engem a szex motivált mindig is, és róluk feltételeztem, hogy értik a dolgukat... A fiatalokra nem tudtam férfiként nézni, nem kívántam őket, nem jött a "hú, de rámásznék"-érzés, és mindig arra gondoltam, hogy csak valami béna maszatolás lenne velük.
2021. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Huszonöt-hat éves korom körül voltam szerelmes egy nálam 19 évvel idősebb pasiba. Szerintem semmi extra, egy negyvenes pasinak még illik jól kinéznie.


Mondjuk az igaz, hogy ő külföldi volt. A magyar pasik tényleg szétesnek már a harmincas éveikben, mivel nem sportolnak, sörhasat növesztenek és szétfonnyadnak. De azért ez nem mindenhol divat, lássuk be.

2021. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
6. A magyar férfiak között is van egy szűk egészségtudatos és/vagy jómódú réteg, akik akarnak és tudnak figyelni magukra. De való igaz, hogyha egy férfi jól tartja magát 35-40 felett, az rengeteg nő közül tud válogatni.
2021. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Mi a különbség egy 20-as, meg egy 40-es "férfi" között kérdező?


Gondolom valami agyalágyult incel vagy, akinek amúgy se jut nő.


Nem, akkor se téged fognak választani, ha nem lesz egy 40, 50-es férfi.


Amúgy elárulom, egy 40-es férfinek karakteresebb az arca, mentálisan is lényegesen érettebb, és nem 0/24 órában a bszáson jár az a nem 2 grammos agya.

2021. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Engem vonz a mélyebb hang, az,hogy tisztelet övezi(mimt amikor a fonok bemegy a munkahelyre, van egyfajta "hatásuk" más férfiakra, vagy a táradalomra), vonz a relative komolyságuk (nem az idio röhögések poenkodások bulik pia fű mennek körülötte), a nyugodtabb életvitelük(nem kell állandoan történnie ahhoz vminek meg kenyszeresen élményeket gyűjteni, hogy megmaradjon mellettem, szoval egy hétköznapi állandoságban is el tudnak lenni), valamint hogy abszolut határozottak tudják hogyan fog meg szexre, inkább dominánsak es nőként kezelnek és majd' fel falnak (érzek egyfajta imádatot is), és ranyítanak az ágyban, ugyanakkor figyelnek arra, hogy élvezzem, a határozottságuk kiterjed minden másra is (tudják mibol lesz pénz, nem hezitálnak, siman belevágnak üzletekbe cégekbe, ha kell plusz pár milla, 2 perc alatt előteremtik, de egy falfestés vagy bármi más is, 2 percig problema csak, MINDENT képesek megoldani.


Biztonságot stabil kapcsolatot képesek nyújtani mert már nem ugrálnak nőről nőre, hanem megbecsulik azt az egyet, stb.



Ellenben fiatalabb sráçcal járni (a 40 es exem után én hulye belezúgtam egy 3 asba),sem jövőm nincs családapaként egyenesen elképzelhetetlen az élete annyira komolytalan), nőért nem áldoz(nem ugrik bele velem közös ingatlana), soha nem tudhatom mikor lesz vége mikor hagy ott, nyugis kapcsolqtban nem tud nyugton ülni mert kellenek a pezsgés, haverok, mindig vmi adrenalin.



Azért váltottam csak 40 esrol 0 asra én hülye, mert amig a 40 es aligölelt puszilt meg ilyesmik, a mostani barátommal lehet hemperegni birkozni csikizőzni is az ágyban, engem nyal fal bújik ölel, könnyesre röhögjük magunkat alkalmanként, letérdel, amikor bocsánatot kér:), amilyen viharosak a veszekedések, olyan szenvedélyesek a kibékülések, teljesen más az egész dinamikája a kapcsolatnak vele,meg ilyen "pluszok" miatt.



Ha kidob valszeg visszamegyek a 40 eshez addig pedig megélem vele ezt a röpke boldogságot.

2021. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
*30-assal hasonlitottam össze a 40 es oasit
2021. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!