Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jött meg 26-28. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jött meg 26-28. a körül, akkor tartsak még attól, hogy megjöhet?

Figyelt kérdés

17L


Eddig mindig megjött, 1-2 nap csúszással. Terhes nem lehetek mert szűz vagyok..


2010. szept. 7. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, bármikor késhet, nem egy olyan nagy dolog ez.

Előbb utóbb meg fog jönni :)

2010. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 11-12 évesen jött meg,de 14 évesen volt h. 2-3 hónapot is késett,persze h. megjöhet még, a kezdetekkor még nem áll be rendesen és csinál ilyet, de azért ha 2-3 hónapnál többet késik,menj el nőgyógyászhoz,mert lehet hormontablettát kell szedned,de ez nem biztos, csak azért mondom,mert a barátnőmnek 30 évesen múlt el a havija, igaz azóta már megint beállt,de azóta már gyereket is szűlt.De azért majd menj el dokihoz ha kövi hónapban sem jön meg.
2010. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már 3éve menstruálok, sosem késett..


Azért kérdeztem, hogy érhet e meglepetés a napokba :D

2010. szept. 7. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem érhet.én 14 vagyok 3 éve énis:D

és nekemis 28-án kelett volna megjönnie..tök örültem h jó akk most kimaradt erre 4-én megjött:/

2010. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!