Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
Egy diszkóban ha egy csaj több pasival is táncol megesik hogy néha ribinek nézik, de mi a helyzet ha mindezt egy pasi teszi meg hogy össze vissza mindenféle csajokkal táncol. Számotokra vonzó egy ilyen pasi? Mit gondoltok róla?
2010. szept. 7. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ja az vonzó, ha jól néz ki :/
2010. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát nem gáz hogy egy pasi sok nem csak egy csajjal táncol egy éjszaka során...
2010. szept. 7. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a férfi a dominanciáját mutatja be,tehát egyértelműen jól teszi,növeli a párválasztási esélyeit.

A nők legyenek ennél szerényebbek,nekik nem kell dominánsnak lenni.

2010. szept. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem szeretem az ilyen pasikat,de senkinél nem szabad itélkezni, lehet ha már van barátnője akkor már nem táncol másokkal, vagy táncol,de semmi tapizás meg erotikus mozgások.
2010. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom ezzel, hiszen az a lényeg, hogy az ember jol érezze magát.én viszont jobban szeretek egy emberre koncentrálni, és szerintem maradandóbb élmény is igy, még ha nem is lesz semmi folytatása, mint az ha összevissza minden fiuval táncolgatnék.
2010. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat mert pasi létemre néha mintha úgy éreztem magam emiatt mint egy ribi akit mindenki megkaphat közelebbi viszonyba kerülhet... :D de szerencsére nekünk pasiknak nem kell tartanunk ettől... elvégre ez az értékünket is növeli... :D

Szóval ja egy pasi legyen domináns és elég bevállalós ahhoz hogy megközelítsen bármilyen csajt... :)

2010. szept. 7. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!