Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a pasikról akik rövid ujjú vagy tapadós pólóban járnak, és "feszítenek"?

Figyelt kérdés

Nincs 40-45ös karom meg ilyenek, de szerintem jó érzés megmutatni hogy milyen izmaim vannak. Én nem járok(egyenlőre) ilyenekben, de ha szerintetek nem visszataszító akkor majd lehet..

Elsősorban lányok véleményét várom.

17f


2009. aug. 30. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,sztem szexi:)
2009. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolnám, hogy kicsi a farkuk, és így kompenzálnak.

biztos hogy ezt a látszatot akarod kelteni? :)

2009. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
mindenki hordjon olyan cuccot ami neki tetszik. de ha már tényleg látványosan feszít az atlétába az már naon ciki :D
2009. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem olyan extra tapadós ruhára gondoltam hanem

[link] ilyesmire.


A farkammal semmi gond, talán még 1-2 centivel még rövidebb is lehetne mert ezen az oldalon olvastam hogy sokan nem szeretik ha túl nagy :D

2009. aug. 30. 21:06
 5/23 anonim ***** válasza:
Én jót röhögök az ilyeneken..
2009. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ezek szerint eléggé vegyesek az érzelmek.

Ha lehet írjatok kort is.

2009. aug. 30. 21:18
 7/23 anonim ***** válasza:
ez a póló ez nem para... csak ne feszíts benne mert az már elég gáz... ennél tapadósabbat meg ne húzz fel... pláne ne feszíts benne...
2009. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

jah amúgy feszítés alatt nem arra gondoltam hogy befeszített karral rohangál valaki :D

csak arra hogy ilyen ruhában van amiben jól látszik mekkora karja van.

2009. aug. 30. 21:28
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon ellenszenvesek az ilyen pasik.Nagyon nem tetszenek a tapadós felsők,az meg főleg nem ha egy pasi nagyképű,és feszít.Kicsit lazább pólóban is észre lehet venni azokat a karokat,és akkor legalább nem leszel nevetséges.

17/L

2009. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Bár én nem lány vagyok, de szerintem nyugodtan felvehetsz ilyet.Én is szoktam ilyesmikben járni, nekem sem nagyok az izmaim, de azért látszik.Tényleg ne feszíts benne, mert az nagyon taszító tud lenni.

Amúgymeg én is hallom ismerőseimtől, hogy az ő ismerőseik szerint 1 nagyképű köcsög vagyok... holott nem is ismernekXD csak rámnéznek, és elítélnek.Pedig nem járok úhy hogy "jaj én vagyok az Isten"(amit a letöbben szoktak), és tényleg nem is feszítek, de tényleg.


AZ A LÉNYEG, HOGY NEKED TETSSZEN.


Jah, és kedves "lefikázó" lányok ...már nem azért, de amikor a csajok járnak mélyen dekoltált pólóba?!akkor mi van?! Mi fiúk/férfiak nem adhatunk magunkra?! Érdekes.....-.-'

"akinek nem inge, ne vegye magára"


17/F

Menyus

2009. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!