Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy túl keveset kereső palinak barátnője se lehet?

Figyelt kérdés

Fizetésből rezsire megy 40, 80 ból élek meg, maradék 40 minden egyébre van. Ebből elrakok amúgy havi 20-30 ezret.


S amikor meghallják a nők hogy nekem nincs autóm, nem nyaralok, meg nem járok étterembe, elkezdenek sikoltozni, hogy mi van meg hogy akarok így nőt, ha semmit se tudok nyújtani nekik...


F/31


2021. dec. 22. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Igazi nők, kèpzeletbeliek ,vagy a jàtèkbabàid? 😁
2021. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem a kereseteddel van baj, hanem veled!
2021. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól néz ki, akkor de, simán lehet.


Te fejben nem tudsz semmit nyújtani. Férfiként én sem barátkoznék veled, teljesen megértem a nőket, hogy nem kellesz nekik.

2021. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Annyira megnéznék egy ilyen jelenetet :DDD Nyilván nem történt meg, de még filmnek is szr lenne.
2021. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sztem te egy unatkozó cégtulajdonos vagy, akinek semmit nem kell csinálni, mert mindenre van embere. Aztán nincs jobb dolgod és próbálod beleképzelni magad a netto 120 at keresok sorsaba.
2021. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3: ne okoskodj már bele pasiként....
2021. dec. 22. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Elmondom neked a titkot. Olyan nőt kell keresned, akinek ez a pénz is soknak számít, azok a nők a te tereped. Gyári munkás nők, lehetőleg részmunkaidősök. Olyan kell akinek esélye sincs többet keresni, mint neked. Minnél alacsonyabb iskolai végzettségű, lehetőleg a 8 általánosa se legyen meg.

Így a rád úgy fog tekinteni, mint egy félistenre, h neked hozzáképest ilyen sok pénzed van.

2021. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Én pár éve csináltam ezt, amit ez a kérdező csinál.Vállalkozó vagyok, életvitelem olyan, hogy igen, lányok könnyen jönnek mennek.Van egy cégtársam is.Néha ültünk az irodában már unalmas volt az xbox meg egyéb játékok, egyikünk megtalálta ezt az oldalt.

Hát amikor igazán rászabadultunk napi 10-15 szegény emberes kérdés is volt.

Néha annyira jól szórakoztunk ezzel, hogy a titkárnő szólt délután, hogymár megy haza, bezárjon vagy még maradunk.

Nos kb ennyire vegyétek komolyan ezt a csávót is.

Innen 4 nőt szedtem fel, rámírtak hogy nem hiszik el ezt a sok hülyeséget.

Igazuk volt.

Utána tátották a szájukat.

2021. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: Pasiként mibe ne okoskodjak bele? :D Kiírtál egy kérdést, amire adtam választ. Ez nemtől független válasz. Továbbá, miközben naponta írod ki a beteg kérdéseid ahelyett, hogy orvoshoz mennél végre, nekem van barátnőm.
2021. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen ismerősöm aki kb ezt a színvonalat tudta biztositani bár volt egy autója ami 10 éves Mini ezt leszámítva semmi.

Megismerkedett egy nála 14 évvel fiatalabb nővel és osszeköltözött vele. A nő kőgazdag. Lehet talalsz egy ilyen csajt akinek csak egy férfi kell kert házasodna aztán a pasi olyan mint egy robot mindenben a csaj dönt. Se valamit valamiert.

2021. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!