Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú keveset beszél, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú keveset beszél, és nehezen tud ismerkedni akkor neki lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Valamiért én mindenkivel nagyon nehezen tudok ismerkedni, sok idő kell mire megnyílok. Keveset beszélek, igazából jól érzem magam így, csak egy lány hiányzik nagyon akit szerethetnék. De nem tudom hogy így valaha lehet e barátnőm.

Ilyen személyiséggel lehet barátnőm?

20f


2019. febr. 23. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez egyáltalán nem hátrány. Sőt, például nekem még általában szimpatikusabbak is a csendes emberek, mert többnyire én is elég szótlan és visszahúzódó vagyok. Olyan személlyel meg még nem találkoztam eddig, aki nálam is hallgatagabb lett volna és nekem kellett volna farapófogóval kihúzni belőle a szavakat. 18/L
2019. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, azért próbálj nyitott lenni, és ha érdekel egy lány lássa rajtad azért :D
2019. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem, egy barátnővel beszélgetni kell
2019. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg introvertált vagy, azaz befelé forduló, nehezen megnyíló. Ez nem baj, nagyon értékes lehetsz! Kicsit muszáj elmozdulni a másik irányba, és akkor könnyebb lesz. Egyébként igen, te is meg fogod találni a hozzád illő lányt. Keresgélj a hozzád hasonlók között, nagyon jól meg fogjátok érteni egymást. Sok sikert! :)
2019. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!