Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jobban kereső férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jobban kereső férfiak "ellustítják" (karrier szempontjából) a nőket?

Figyelt kérdés

Én gyakran találkozok azzal a környezetemben,hogy adott egy jól kereső férfi.Senior vagy valami vezető, vagy pozícióban van egy nemzetközi cégnél, ha lehet így mondani.A felesége meg "földi halandó".


Gazdasági ügyintéző egy iskolában, vagy ügyintéző az önkormányzatnál,netán pedagógus ,kasszás egy benzinkúton vagy egy trafikban.

Ők nem is akarnak többet, jobbat, nincsenek ambícióik.

Pedig sok köztük a fiatalabb, akikben még simán lenne annyi kraft,hogy egy egyetemet elvégezzenek.


2021. dec. 23. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, viszont ha valakinek a párja jobban keres akkor meg tudja magának engedni, hogy esetleg olyan hivatást válasszon magának amit szívesen csinál. Pl ismerek olyat aki havi több 10milliót keres, a felesége pedig ápolónő mert szeret segíteni az embereken.
2021. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, aki lusta az alapból az.
2021. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1#


Az ápolók nincsenek túlfizetve, de azért nem minimálbér közeli összeget keresnek.

2021. dec. 23. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Környezetemben 3 olyan eset is volt, amikor a diplomás, sikeres férfi, a válása után, tudatosan választott nem diplomás nőt.

Ki akar egy karrierista, okoskodó, túlórázó nőt?

2021. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
karrierista nőkkel nehéz, főleg egy karrierista pasinak együtt élni.
2021. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
há ja
2021. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem tett lustácá, de én is sok ilyet látok. Tesséklássék munka, 10 év gyes sorban 3 gyerekkel, aztán nem megy vissza dolgozni mert jajj hetente beteg a gyerek, ezt egy munkaadó se toleràlja
2021. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek hobbija a munkája, és ha megteheti, akkor szerintem érthető, ha nem erőszakolja meg magát minden nap, csak hogy kijelenthesse ő most dolgozik. Már persze, ha ez mindkettejüknek megfelelő. Amúgy én nem ismerek sok tehetős párt magunkon kívül, akit igen, ott a nő valóban a #7 által vázolt szakaszban van, már 8. éve otthon a 3 gyerekkel és terveznek 4. kicsit. Nekik ez így jó, a férje bevételéből és befektetéseiből bőven kényelmesen megélnek, nincsenek rászorulva egy második bevételre, a nőnek meg soha nem is volt nagy karrierje, de nem is kifejezetten vágyik rá, ő jól elvan így a gyerekekkel, házimunkával, hobbival. Én meg dolgozom (az egyetem utolsó évében ismertem meg a férjem, szóval ez a rész soha nem is függött tőle), mert ilyen sztahanovista állat vagyok, de kifejezetten rászorulva mi sem vagyunk. Plusz nekem nagyon negatív minta volt a htb anyukám, és én nem vagyok hajlandó hagyni hogy valaha is olyan kiszolgáltatott helyzetbe hozzam magam. Szóval szerintem nem mindenkit "lustítanak el" a jobban kereső férfiak, ez személyiség és egyéni értékrend függvénye is.
2021. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem. Inkább forditva a jellemző.

Én egy multinál dolgozom, beszerző pozicioban. Nem keresek sokat (netto 400) de nem is vágyom nagy karrierre. Nekem tökéletes így. Egy férfire ellenben nem tudném felnézni, ha csak ennyire vinné, mint én

2021. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9.-re.


Azért reálisan, 400+ -t hány pasi keres 1000-ből?

2021. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!