Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim előfordult már veletek hogy olyan ember lett a parotok aki csak kedves volt veletek,alig volt cukkolas,vicces beszólás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát eleinte ilyen volt az egyik kapcsolatom, de utána előjöttek a viccelődések is. Mondjuk nekem ezzel nincs id bajom, sőt szórakoztat és örülök neki. Szerintem sosem lesz olyan párom aki csak kedves és nem hülyéskedik velem, túl unalmas lenne.
2021. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a beszólogatást utálom, akár vicces köntösbe van bujtatva, akár nem
2021. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hál. istennek nem volt fapofa barátom.
2021. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tudnék meglenni egy ilyen ember mellett.

Akárcsak a barátaimmal és a családommal, a párommal is igénylem a kölcsönös vicceskedést és beszólogatást (nyilván nem sértő szándékkal történik egyik sem). Belőlem akaratlanul is jön, ha közeli kapcsolatban vagyok az emberrel, szóval egy "csak kedves" férfival nem tudnék meglenni, pláne, ha a sértődős típus.

Mellesleg a kedvesség és a vicceskedés nem zárja ki egymást.

2021. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cukkolás, vicces beszólások az én olvasatomban a flörtölés részét képezik, anélkül meg mégis honnan tudhatnám, hogy bejövök valakinek? Az eladó is kedves velem a boltban meg a pultos a kávézóban, mégsem jövök vele össze, mert ez alap, hogy kedvesek vagyunk másokkal. Szóval nem, nem jöttem még össze olyannal, aki nem flörtölgetett velem (az már más kérdés, hogy a humor mindennek az előszobája, és ha abban nem stimmelünk, akkor részemről amúgy is offos a dolog).
2021. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!