Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas pasival néha beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Egy házas pasival néha beszélgetek,egyszer majdnem történt valami,totálisan úgy viselkedik mintha engem szeretne,a felesége totál laza mintha nem izgatná a dolog még mosolygott is mikor kb 5 napja mikor látott.Szerelmes vagyok.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban megkérdezte a szerelmem szeretnék-e terhes lenni.

Én válaszoltam: Igen majd egyszer.Ő megismételte a válaszom majd elmosolydott de nem mondott semmit rá.Miért érdekelte?



2021. dec. 27. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mit tegyél? Felejtsd el,de nagyon gyorsan.
2021. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé fiatalka lehetsz. Keress egy nem házas pasit.
2021. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy kamu kérdés, csak egy unatkozó, buta tini vagy. Ha mégsem, mit tegyél? Mondjuk ne kezdj házas emberrel? Kezdetnek tökéletes lenne. Vagy most őszintén mit szeretnél? Hogy felcsináljon egy házas ember? És utána? Igazán kíváncsi lennék a terveidre, ugyanis nem 2 forint egy gyereket felnevelni EGYEDÜL, merthogy csak a megcsinálásában lesz partner a "kedves partner." Utána meg ülhetesz otthon kisanyám... A pasi miatt viszont nem kell majd aggódnod, ő majd éli világát boldogan.
2021. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

"Ő megismételte a válaszom majd elmosolydott de nem mondott semmit rá."

És most akkor mi van? Ez olyan felejthetetlen élmény? Csak mondta, nem gondolt semmit mögé.

2021. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Te normális vagy?

Sürgősen felejtsd el! Nem viselkedik úgy, mintha szeretne, mert akkor a válását tervezné, nyilván eszébe sem jut. Azért, mert valaki beszélget veled nem kell túlgondolni.

2021. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Reina de Corazones amerikai telenovella szereplő, feles perceiben kamukérdésekkel szórakoztatja a nagyérdeműt. :)
2021. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
#6 Gondoltam. Rögtön eszembe jutott, hogy ennyire buta nem lehet senki. De aztán az is, hogy végülis nem kizárt. Sajnos. Na de egy biztos, szegénynek nem túl jó élete lehet, ha ez a legnagyobb szórakozása, lássuk be.
2021. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is azt fogsz tenni , amit a többi is ilyenkor, mèsz az èrzelmeid után🙄


Milliomodik ilyen kérdés.


#napiszerető

2021. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1.Nem vagyok buta

2.Tini sem (28 eves lettem májusban).

3)Sok minden történt még az elmult 6 hónapban,de kicsit hosszú nem fér az egész ide,nem csak beszélgettünk.

4)Nem én hoztam fel a terhesség témát hanem ő és fogalmam sinc miért ha szerintetek nem készül vállni.

2021. dec. 27. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha igaz, ha nem ez a h#lyeség, házas emberrel senki sem csináltatja fel magát, legalábbis ha van normális esze. Mégis mit mondjon? Hogy szeretne megd*gni és odébb állni? Ilyesmit nem fog. Csakis hízelgő dolgokat, ami alapján megbízol benne és idővel megengeded, hogy rád másszon 1x, többször, az már idővel derül csak ki. Egy biztos, csak szórakozik veled. Eleve hogy gondolhatod, ha egyszer felesége van, hogy komolyan gondol bármit is? 28 évesen ne haragudj, de már több eszed lehetne...
2021. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!