Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kulsorol felismerhetoek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulsorol felismerhetoek az incelek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen.
2021. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen! Férfiak, és nem tetszenek nekem!
2021. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Mondhatnánk hogy rondák, de nem minden ronda férfi él full cölibátusban.

Mondhatnánk, hogy szociális fóbiások, akiken látszik hogy nehezen kommunikálnak, de nincs rá garancia hogy az adott férfit tényleg frusztrált nőgyűlölővé tette a kommunikációs visszamaradottsága.


Elég csúszós lejtő a külső alapján megítelni a belsőt, mert ha így teszel, rögtön következtetéseket is kezdesz el levonni mit sem sejtő, és sokszor ártatlan emberekről, ami nem egy pozitív dolog.

2021. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a tarkójukra van tetováltatva az "incel" szó.De az újabb generáció már inkább a homlokára szokta.
2021. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Huzentróger, propelleres sapka, szódásszifon szemüveg 😆
2021. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Lehajtott fej, görnyedt testtartás, megkeseredett-gyűlölködő arckifejezés.

Életem 4 évtizede alatt idáig 2 incelt láttam, egyiket huszonéves koromban, a kis piac mellett egy 40 körüli hátizsákos fickó mellett mentem el, rám nézett, haragos keserű ábrázata volt, szívott egyet a cigijéből, majd mellém állt hogy átmenjen a zebrán, de nem állt meg a járda szélén, hanem beszaladt a kocsi elé és repült vagy 10 métert a szélvédőn.

A másikat pár éve láttam valamelyik lengyel városban, felszálltam egy buszra, sokan voltak, pár méterre tőlem volt ott egy fickó akire "véletlen" ránéztem, na az aztán olyan gyilkos tekintettel nézett rám, magában beszélt mellé valamit, olyan gyűlölettel nézett rám, azt hittem odajön hozzám és megöl. Rajtam volt a szokásos közönyös pókerarcom, így úgy tettem, mint akit nem érdekel/nem vette észre, de azért örültem amikor leszálltam, szerencsére csak 2 megállót mentem.

Ja meg még egy incelről tudok, de az inkább szerintem valami nőfóbiás eset lehet, reggelente volt egy fickó aki azon az útvonalon ment dolgozni (gyalog) ahol én, és néha "összefutottunk". Pár éve ha a közelébe értem és meglátott, futásnak eredt, és amikor már messzebb volt tőlem, mindig hátra-hátra fordult, biztos csekkolta, hogy követem-e vagy nem szaladok-e én is mögötte, vagy nem tudom mi járt a fejében. Vagy ha a közelembe volt, akkor káromkodott (hogy mit keresek ott). Igazi debil inceltroll volt. Már nem csekkolja hogy ha lehagy, de még mindig futólépésben közlekedik. :)

2021. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Szabadidejük 99%át a gyakorin töltik. Könnyedén felismerhetőek, mivel nappal ritkán látni őket, és a naphiany miatt, bőrüket vakito hófehérség jellemzi. (D-vitaminhiányos férfiaknál erdemes gyanakodni.)

Online, nagyobb csoportokba verődve gyalazkodnak arrol, hogy hol is van a helyem nőként.

Nőstenyekkel, csak párzási célból szeretnének együtt lenni, utódaikert felelősseget nem vállalnak, "hisz az a nőstény dolga" - .

Erősen poligámok, a nőstények ujraleosztásat követelik, fajtársaik hívására, csak virtuális térben reagalnak.

A nősteny felé elvárás a szűzessseg, de legyen szexualisan tapasztalt. Az ideális nőstény egyetlen életcélja pedig, a hímek kívánalmainak kielégitése, kérdés nélkül!

Főleg a színes, több réteg sminkkel, sűrün pettyezett instapcsákat kedvelik.


32N

2021. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Az itteni incelek szerint könnyen megállapíthatod 3 pontot vegyél figyelembe:


Vedd szemügyre az állát. Lapát? Akkor jó. Minden más esetben gyanús hogy incellel van dolgod, de még 2 dolgot meg kell vizsgálnod.


A szemei egy vadászra emlékeztetnek? Tudod az a tekintet amit utoljára lát szegény állat mielőtt fejbelövik. Ha stimm akkor majdnem kizártad az incelséget, de hogy 100% legyen 1 szempontot még ne felejts el megvizsgálni.


#Hajvonalaismilyen

Ha esztétikus akkor ön nyert. 3 nemleges válasz esetén önnek incellel van dolga.

2021. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Én egy figurát ismertem aki ténylegesen "incel" volt, és nem csak a szó eredeti definíciója szerint (abban az értelemben millió ember az, különösen a japánoknál meg az amcsiknál), hanem a "modern" értelemben.


"A Figyelő" nevű kriptid lény alkata, egyik szeme balra - másik jobbra, 35 évesen nem borotválkozva enyhe csöves-szakáll és állandó kiselőadások arról, hogy nála mennyi nő próbálkozik (ami úgysem igaz) és mennyire "hormonzavaros" mindenki a világon - rajta kívül.


De általános leírás tuti nincs - mármint ha az eredeti kifejezést vesszük alapul. Kapásból mondok négyet, négy ismerőst, akiknek nincs kapcsolatuk, magamat is beleértve. Az egyik alacsony, a másik magas, a harmadik köpcös én pedig magas vagyok és mellé kövér is. Van kopaszodó, mikrofonhajú, teljesen kopasz én pedig enyhén őszülök. Van szakállas, bajszos, pofaszakállas nekem meg semmilyen arcszőröm nincs.


A görnyedt járás egyáltalán nem igaz, én pl. mindig kihúzom magam, gúnyos arckifejezéssel mászkálok, kivéve amikor látok valami nekem kedves dolgot (kedvenc fám, villanyoszlopom, épületem, aranyos kiscica stb.) Szerintem az incelség nem külsőből ered - kivéve akiknél az eredeti definíció igaz - akik mentalitásban képviselik, náluk a lelkivilág olyan, amilyen.

2021. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!