Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy megbántáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy megbántátok hogy nem jöttetek össze egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nem jöttél össze vele mert találtál közben jobbat, vagy unalmas lett volna. Aztán évekkel később meg bánod hogy akkor tojtál rá, most meg esetleg házas, vagy jó anyagi helyzete lett, te pedig nem találsz senkit?
2021. dec. 29. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem volt ilyen. Akivel akartam összejöttem.
2021. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, megbántam, 1x, de azonnal, nem évekkel később. De nem emiatt, amit leírtál. Egyszerűen bátortalan voltam még egy kapcsolathoz, így "elszalasztottam". De nem vertem rá utólag a nyálam, hanem lapoztam, és voltak kapcsolataim, most is boldogok vagyok. Annyira egyértelműen lejön, hogy te vagy az ügyeletes kispados nyafogó, és itt keresel önigazolást.
2021. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Így jártál. Most hogy lett pénze már kellene, ugye? Ő sokkal jobban járt nélküled.
2021. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nálam is volt ilyen. Megbántam azonnal, ahogy kimondtam: nem.

De csak azért mondtam nemet, mert 16 éves voltam, a hapsi meg vagy 30.

Bár izzott köztünk a levegő, a szüleim valószínűleg bezártak volna a ruhásszekrénybe két évre, ha hazaviszem a palit.

De tudom, te vagy az ügyeletes nyafogógép, csak keresel valamit, amibe kapaszkodhatsz, hátha a csaj aki dobott, majd visszakönyörgi magát

2021. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Sosem szoktam megbánni ilyet, mivel ha nem jöttünk össze, akkor nem is volt olyan. Lesz jobb. Viszont egyszer volt egy ilyen eset. Egy srácot évekkel korábban elutasítottam pár randi után. Aztán még néha beszéltünk, volt több kapcsolata is időközben (nem valami jók). Nekem meg egy hatalmas csalódásom. Aztán azt gondoltam hogy ő annyira rendes srác volt, igazából egy rossz szavam se lehetett volna rá és az évek alatt se hallottam felőle semmi negatívat. Gondoltam talán nem értékeltem őt eléggé. Emiatt elmondtam neki az érzéseim, aminek ő nagyon örült, mert kölcsönös volt. Aztán elkezdtünk randizni. Ezúttal több hétig tartott. Majd kiderült, hogy pontosan ugyanolyan hányingerkeltő tipikus szánalmas toxikus pasi, mint a többi. Hatalmas csalódás volt. Előbb utóbb mindenkiről lehull a lepel. Egy idő után vagy egy bizonyos helyzet beálltakor kiderül arról is, akit halál normálisnak hiszel, hogy egy utolsó fsz az is. Hiszen csak férfiból volt ő is:)
2021. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oylan szánalmas vagy #3as, mielőtt hülyeséget írsz, olvasni tanulj meg...
2021. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Missi_Key ***** válasza:
56%
nem, ha igazán akart volna, küzdött volna értem. nem bánom hogy nem jöttem össze olyanokkal akiknek csak jobbkézpótlék lettem volna
2021. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt, mint amit a negyes irt. Randizni akart velem egy 10 evvel idosebb pasi, egyreszt ugye a kor, masreszt akkor nemreg lett vege az első komoly kapcsolatomnak, igy nem akartam még ujba kezdeni. Kesobb aztan ujra kerestuk egymast, de nem lett belőle semmi komoly.
2021. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!