Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki mindig küld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki mindig küld nekem romantikus dalokat, én is szeretném valahogy viszonozni, mert kedvelem. Szerintetek az durva lenne ha ezt elküldeném neki? a szövegére figyeljetek. Szerintetek nagyon nyomulós?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch? V=hKo1e0cnWGA
2010. szept. 7. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szar a link. De szerintem inkább fotózd le a melled és küldd el neki azt. Jobban fog örülni.
2010. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na megjött 74%-os <3
2010. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Virágokat az öltözőbe, csokikat helyben fogyasztom.
2010. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2010. szept. 7. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Apróságnak nem rossz. Bár ha nem tud annyira angolul,akkor megbukik az ördögi terved :))
2010. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez a szám olyan gyönyörű...:'( én meg olyan érzékeny vagyok hogy elbőgtem magam egy fiú miatt rajta...
2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

folyékonyan beszél angolul, együtt tanulunk anglisztika szakon:)

oow nem gondoltam, hogy tényleg megríkat valakit:(:(

Szóval akkor nem durva? Nagyon nyomulás?

2010. szept. 7. 17:27
 8/11 anonim válasza:

nem nyomulós,tetszeni fog biztos neki,én elküldeném :)

előző voltam.

2010. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elküldtem, és tényleg nagyon tetszett neki:) Köszönöm utolsó, a bátorításért, és, hogy megosztottad velem az őszinte véleményedet!:))))
2010. szept. 8. 07:16
 10/11 anonim válasza:

:D

gondoltam hogy tetszeni fog,szerencséd van,hogy te beszélsz azzal aki neked bejön...én nem vagyok ilyen helyzetben :(.miatta sírtam el magam ezen a számon...nah de mindegy,az nem számít,örülök,hogy tetszett neki:)

2010. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!