Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esne szilveszterkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy esne szilveszterkor?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel leszünk lányos házibuliban,ahova a barátommnem akar jönni.

Kiderült,hogy a legjobb lány barátjával az egyetemről mennek ketten iszogatni a városba szilveszterkor.....

A csaj elvileg novemberben szakított a pasijával,szóval ráadásul szingli.

Nektek ez higy esne? Én ki vagyok akadva,ő meg nem érti mi a bajom..

24L



2021. dec. 29. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem akar menni, hiszen te magad írtad, hogy "lányos" buli lesz, így érthető, hogy más programot keres magának.
2021. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi a problémád? Nyilván nem akar cuki kibeszélős/lelkizős pizsi partiban részt venni!

Miért vagy kiakadva? Azért mert nő és szingli nem fognak összejönni, ha meg igen azt a hisztid még elő is segíti.

2021. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,csakhogy megtudtam ,hogy az egyetem első évében,mielőtt a csaj összejött a psijával, a barátom szerelmet vallott neki. Csak azóta eltelt 2,5 év, a csaj visszautasította de barátok maradtak. Aztán lett pasija, a barátomnak is lettem én.
2021. dec. 29. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Írtad, hogy csajos buli lesz, akkor oda minek kéne a barátod?
2021. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg egyáltalán nem oké, hogy egy pár évvel ezelőtti szerelmével megy kettesben iszogatni.
2021. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

#5 Max. akkor szakító ok lehet, de az ő dolga kivel akar lenni és mikor. Lehettek volna ők is kettesben, láthatóan a srác nem akart bulizni, ezzel szemben a kérdező a csajos partit választotta. Kétlem hogy nagyon beszéltek volna arról, hogy mihez lenne kedvük együtt.


Másrészről 2 és fél éve barátok, már rég megcsalta volna ha akarta. Nem kell ahhoz látványosan együtt szilveszterezni, hogy a lehető leggyanúsabb legyen a viszony...


Harmadrészt a kérdezőn egyértelmű, hogy nem bízik a pasijában, meg is kérdőjeleződik az egész kapcsolat.


Végül pedig előbb tudom azt elképzelni, hogy a srác esetleg elhidegült a kérdezőtől és ez is egy jel arra, hogy hamarosan vége lesz.

2021. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az teljesen érthető, hogy nem akar menni veled a lányos házibuliba, de azt én se értékelném, ha helyette nem a haverjaival csinálna valamit, hanem egy másik lánnyal iszogatna kettesben. Az nem opció, hogy inkább ti legyetek kettesben és együtt csináljatok valamit?
2021. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, mert a lányokkal hetek óta szervezzük ezt.
2021. dec. 29. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így jártál. Esély megvan rá hogy a pasidnak még mindig bejön, meg szabad a pálya.
2021. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtétek szervezni, akkor nem derült ki, hogy a pasid nem akar menni??
2021. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!