Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyellem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyellem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm áthívott még szilveszterkor hozzájuk, így végül elmentem, de az este nem épp úgy alakult, ahogy elterveztem. Ott volt a barátnőm barátja, akivel korábban kollégák is voltunk, meg másik két pár szintén korábbi kollégáim, meg még egy pár az ő ismijeik, plusz még egy haverjuk. Tehát végülis arányos volt a nemek közötti felállás, de barátnőm már korábban is beszélt nekem erről a plusz srácról, hogy eléggé egy fuckboy típus, így engem nem is érdekelt. Tök jól elvoltunk, társasoztunk, de valamilyen indíttatásból csak egyre többet és többet ittam, aztán be is hánytam. Erre még emlékszem de utána csak képkockák. Nem tudom milyen kellemetlenül viselkedhettem, illetve mit mondhattam rosszat, mert azóta se tudok így pontosan mindent összerakni, annyi biztos, hogy ugye a végén mindenki ott aludt, és hát készültek lefeküdni én meg indultam volna haza (nem messze lakom) de aztán valahogy ott maradtam ezzel a sráccal, aki tökre rám nyomult és nem akart elengedni. Aztán csókolóztunk is meg elkezdett egyre jobban közeledni én meg egyre csak mondtam, hogy megyek haza, viszont ő nem engedett. Egyre jobban ki is józanodtam közbe, úgyhogy végül nem hagytam magam, elmentem haza, nem történt semmi, de azóta nem beszél velem nagyon barátnőm se, és nagyon eddig én sem firtattam, meg az egész helyzet nekem totál ciki, plusz ezelőtt a srác előtt is, ugyan nem ismertem előtte, de fogalmam sincs mit gondolhat rólam, de nyilván nem jókat, csak hát így a barátaim is most fogalmam sincs hogy reagáltak erre. Szóval az a gond, hogy nem tudom hogy lehetne ebből jól kijönni, de kb már elfogadtam, hogy sehogy, csak emiatt kicsit szomorkodtam a napokban....

2020. jan. 7. 06:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy ez a srác a barátnőm egyik barátnőjének az exe... mesélt róla hogy megcsalta az exét stb... csak hát a barátjának jó haverja... de én nem ismertem azt a lányt se, meg hát a srácot sem azelőtt.
2020. jan. 7. 06:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd elé odaállsz és megmondod neki,hogy nem voltál magadnál és mesélje el mi történt pontosan. Ilyenkor lehet,hogy nem emlékszel pár olyan dologra,ami fontos.
2020. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Mi a fenének ittál annyit? Ki tudja mi történt még ott amire nem is emlékszel... Mindenképpen beszélj a barátnőddel.
2020. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan munkatársam aki minden munkahelyi buliban melegre issza magát. Mindenki tudja a cégnél, nem újság, nem foglalkozunk vele.
2020. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá és tedd tisztába a helyzetet. Barátnőd meg ahogy telnek a napok, azt a benyomást kapja hogy le se sz.arod a szitut.

Egy hete molyolsz ezzel, holott már másnap megkérdezhetted volna.

2020. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!