Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képzelik az ilyen fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelik az ilyen fiúk, hogy kellhetnek egy olyan lánynak mint én? Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés bicskanyitogató és valószínűleg meg leszek kövezve, de azért felteszem, mert el nem tudom képzelni, hogy mi járhat ilyenkor a másik fejében. Pár éve mindig feltűnik az életemben egy régi fiú barátom (akivel többek között azért is lett vége a barátságnak, mert többet akart és én hiába szerettem őt emberileg, belé szeretni a személyiségébe és külsejébe sem tudtam, egyszerűen nem vonzott benne semmi) testvére, akivel felszínesen ismerjük egymást. Kb pár nap ismeretség van mögöttünk. Eleinte szimpatikus volt nekem, de mivel tényleg nem egy szoros viszony és az évek alatt én rengeteget változtam, fejlődtem, ezért idén amikor írogatni kezdett és megkeresett nem volt szimpatikus, mert felfedeztem benne egy nagy adag önsajnálatatást, önzőségre, erőszakosságot, de nem is ez a lényeg. Az elejétől nagy jó fej kedve írt, kedvesen meg bevetett mindent de éreztem, hogy lappang benne az erőszakosság, hogy szeretne velem találkozni, azt tudni kell hogy ez a srác és én ég és föld vagyunk, soha senkit nem szoktam külső alapján megítélni, de szemem csak van és szerintem általános tendencia az hogy mindenki a maga szintjén válogat. Azt leszögezném, hogy a külső mellett óriásit tud dobni az emberen más is, de ha egyszer valaki semmit nem mozgat meg bennünk, semmilyen szinten, ez van…

Na ez a srác hogy nagyon enyhén fogalmazzak, kicsit sem vonzó, nem csak nekem, szerintem egy nőnek sem: elhízott, nulla férfiasság, tipikusan úgy néz ki, mint egy egész nap a számítógép előtt döglő gamer, ehhez képest én… legszívesebben semmit nem írnék magamról, hogy ne jöjjön le nagyképűen (meg sokszor az önbizalmam nulla nekem is) de maradjunk annyiban, hogy ő nagyjából George R.R. Martin, én meg Monica Bellucci, vagy Penelope Cruz… vagy Angelina Jolie. És ezt most a szó szoros értelmében és komolyan írom. Tudom, nem tehet a kinézetéről, sajnálom is, de azért valahol azt is érzem, hogy tehetne érte sokkal többet és akár még sikere is lehetne lányoknál (nálam még úgy sem, de csak azért mert ha jól nézne ki, akkor sem érdekelne)

Egyszerűen voltam vele olyan kedves, hogy szívesen beszélgetek vele barátként oké, de ennyi… semmi több. Bár mostmár az sem, mert irritál a személyisége is és hogy nem esik le neki a tantusz. Persze az is hozzájárul, hogy most én sem vagyok toppon lelkileg, utoljára van szükségem az ő leveleire és ezt sem tartja tiszteletben vagy nem érzékeli… ami duplán gáz.

Rendesen úgy kezel, mintha lenne vagy lehetne nálam esélye amit nem tudok felfogni, nem titkolom, szó szerint sért és bánt, hogy ezt hogyan képzeli? Oké hogy kedves vagyok vele, de azért egy határt ne lépjen már at, mondtam neki az elején hogy nem vagyok jó passzban, találkozhatunk majd valamikor, próbáltam finoman éreztetni hogy úgy mint haverok, még arra is tettem utalást hogy vannak érzéseim más iránt. Alig akarta azt is megérteni hogy most nekem nem alkalmas találkozás a jelenlegi élethelyzetemben, még én voltam vele normális, úgy hogy semmi kedvem nincsen (!) belementem volna egy kényszer találkozóba, de ezek után már tuti az sem lesz. Pedig elvileg nagy intelligens ember meg ilyen olyan, közben meg végig azt éreztem hogy rám telepszik és ettől még csak jobban elriadtam, menekültem, idegesítő volt hogy semmit nem értett abból h egyre ritkábban írtam, erre most láttam nemrég hogy valamit írt messengeren sértődött hangnemben hogy ne dumaljunk, ne értsem félre (én ne ertsem félre…) tetszem neki és érdekes vagyok de blabla, a többit nem látom, nem olvastam el még… erre hogyan lehet úgy reagálni, hogy éreztessem vele és kicsit észbe kapjon hogy nekem ő egyáltalán nem opció meg nem jöhet szóba, de közben ne is bántsam meg? Tudom, hogy a legtöbb lány kb vissza se írna erre, mert leszarja az összes fiút akit kevesebbnek gondol magánál, és néha én is lerendezem ennyivel, gondoltam rá hogy most is, de másfelől ott van bennem hogy tudatni akarom ezt vele. Normál esetben pedig csak rendességből reagálnék valamit, de esküszöm ez annyira triggerel… értem hogy sok pasi akar engem és tapasztalom nap mint nap, de az nonszensz hogy egy ilyen komolyan gondolja ezt, és ez nagyon idegesít. Szóval mit lehet ezzel kezdeni vagy hogy írjak neki? mert én nem tudom kezelni ezt a helyzetet kivételesen, teljesen kihozott az egyensúlyomból



2021. dec. 29. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom akik jöttek lepontozni az összes valamire való választ akik észre vették hogy a kérdező csak kedves akart lenni (valószínű mert ilyen a jelleme nem akar megbántani senkit) csak nehéz időszaka van ez a tuskó erőszakos ogre meg jött neki a cuncikám mikor talizunk, és nem kapott kedvére való választ aztán meg nagy a mellénye hogy ő aztán nagy pin@huszár minden csaj csak rá vár aztán a kérdező szeretné helyre tenni. Nincs ebben semmi rossz. Szoval kedves lepontozok, keressetek már egy tükröt és ha ratok is igaz a leírás amit a kérdező írt a fasziról, inkabb kezdjetek valamit magatokkal ne itt verjétek a pirosat🙄
2021. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a szöveggel adtál az inceleknek egy nagy adag alátámasztást a teóriájukra :D
2021. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hat en teljesen megertelek. Szerintem eddig is tul kedves voltal; es kevesbe vetted figyelembe a sajat preferenciadat. Nem gondolom, hogy felszines ez a dolog. Engem is melysegesen felbsz, amikor tinderen dagadt, igenytelen, buta nok huznak jobbra. Nem azert, mert adonisz vagyok; de huszoneve sportolok, figyelek a taplalkozasra, es igyekszem igenyes lenni. Nem vagyok “gazdag”, de akkor sem a sult galambot varom, hanem teszek magamert; es meg nagyon tulzott elvarasaim sincsenek. Egyebkent teszem hozza, ebben a szituacioban az onkritikat csak Te gyakorlod, a masik fel nem. O az, aki varja az elettol a megoldast ugy, hogy nem tesz erte semmit. Summa summarum, vegy erot magadon es kedvesen, de par szoban hozd hatarozottan tudatara, hogy itt a stopvonal es tegye meg, ha tisztel, tetszel neki; hogy abbahagyja. En nem lennek ilyen finom a sok rossz tapasztalat miatt, de Te, kerdezo; eddig is tul sok teret adtal neki.
2021. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

#12



Nem kell alatamasztas, ateltuk ezeket szemelyesen is.



37F incel

2021. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit leoffolsz, miutan o kifejezte, hogy tobbet akar nalad, akkor az a legjobb mindkettotok szamara, ha minden kapcsolatot megszakitasz vele. Akkor is, ha egyebkent birod, cukimuki stb. Onzoseg csak baratkent tekinteni ra, kozben meg haverkodni vele.
2021. dec. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt, bár értem, mire gondolsz, de ne mondjunk ilyet, hogy "mit képzel, hogy nálam kezdeményez", és társai. Nekem már tetszett srác, akibe ilyen gondolatokat ültettek, holott semmi baj nem volt vele. Leszámítva a kisebbségi komplexust, amit ez okozott, és végül szét is mentünk emiatt. Neked nem tetszik, taszít, ez teljesen rendben van.

Másrészt, ha valaki ennyire antipatikus, azzal nem haverkodok. Tanulj meg konfliktust kezelni, és felvállalni a véleményed. Ne várd el, hogy mások a gondolataidban olvassanak, és kitalálják, mit akarsz, kit tartasz magadhoz valónak, és kit nem. Legyél nagylány, és mondd el neki, hogy te nem vonzódsz hozzá, és nem szeretnél a továbbiakban beszélgetni vele.

2021. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ragadós fiú a legkisebb joindulatodat is úgy értelmezi, hogy van esélye. A jól neveltséged okán válaszolgatsz neki messengeren. De tudod legjobb ha bekapcsolod azt a funkciót, hogy ne lásd üzeneteit, így írhat bármit nem látod. Meg is írhatod neki, hogy kitiltod, vége, semmilyen módon nem akarsz vele kommunikálni, értse úgy hogy más jelzéseidből nem értett, ezért. Szóval ha az indirekt módszerek nem válnak be, marad a direkt módszer egyenes őszinte beszéd... És ne foglalkozz avval hogy megsérted-e, csak akkor foglalkozz evvel, ha elhalmozott ajándékokkal téged és te pedig elfogadtad azokat...!
2021. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
#16 Ezer lájk.
2021. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen barátnőm, aki egyszerűen nem képes nemet mondani a férfiaknak, mert nem akarja őket megbántani. Csak sajnos vannak akik a kedvességet pozitív visszajelzésnek veszik. Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit és blokkold. Ennyi. Ezentúl ne válaszolj, kedvességből se, mert nem ért belőle és így vsak még jobban fog utálni, mert szerinte hitegeted.


Amúgy azzal nagyon nem értek egyet, hogy neki már ránézésről kéne tudni, hogy nálad nincs esélye. A szépség szubjektív és nem gondolom, hogy az emberek ligákba sorolhatók és mindenki csak a sajátjából válogasson.

2021. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!