Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha semmit nem tudok felmutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmit nem tudok felmutatni ami miatt kellhetnék egy lánynak akkor, hogy tegyek szert egy barátnőre?

Figyelt kérdés

A belső tulajdonságaim hiányosak, ok, az ágyban rossz vagyok,társaságban nehezen oldódok, vezetni nem tudok, pénzem nincs, stb...

múltam 26


2011. dec. 27. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De van önkritikád.Ez jó pont:)
2011. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az önkritika és az önátkozás két külön dolog. Fogd a rossz tulajdonságaidat, és egy életre felejtsd el. Komolyan. Nyisd ki a szemed, figyeld meg, mit csináltál rosszul, és csináld jobban. Ha nem sikerül, a világ nem dőlt össze.
2011. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Leginkább nem csinálok semmit.

Nem csak a kudrac miatt,hanem,mert ki akar nevetég és szóbeszéd,pletyka tárgya lenni.

Ha már alkalmatlan vagyok arra,hogy barátnőm legyen,komoly kapcsolat legalább legyen felületes kapcsolatom.

Csak azom sincs meg ami ehhez kell. Autó,ruha,nagyduma, stb..

2011. dec. 27. 14:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézzél sok Woody Allen-t :)
2011. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=V9YpeTAYRqU


Te vagy az osztályfőnök úr?

2011. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez az. Nem csinálsz semmit. Ha asszony kell, akkor menned kell.
2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem minden az autó, a pénz. Persze sok lány ma erre bukik, de nem biztos, hogy ők jó párod lennének amúgy is. Valahol hidd el van egy olyan lány aki úgy szeret majd ahogy vagy.

Tudom úgy érzed könnyen mondok én ilyet, de hidd el így van. Talán kicsit te is tegyél érte, hogy találkozz lányokkal. Járj könyvtárba, szórakozni. Nem pont discóra gondolok. Járj ki a parkba, majd ha meleg lesz, bár egy sétára most is elmehetsz. Lényeg, hogy találj magadnak más helyket ahol eddig nem mozogtál. Akár egy másik munkahely, vagy egy másod munkahely is segíthet. De kell mindenképpen egy kis környezetváltozás.

Nézd át a ruháidat a szekrényben. Nem hinném, hogy nincs egy két farmerod, pár pólód, néhány pulcsid. Ha úgy érzed nem a legmenőbbek, esetleg szerezz be egy kettőt. Valahogy biztos be tudsz szerezni egy kettőt. Nézz szét turikban is, ott is néha vannak szuperek. Akkor még olcsóbban is kijössz. Nincs arra ráírva honnan van. Kimosod alaposan és már is van egy jó rucid.

Az hogy nincs kocsid nem hátrány. Attól még lehetsz jó ember, humoros stb.

A belső tulajdonságai szerintem sok mindenkinek hiányosak, sőt talán mindenkinek. Hiszen tökéletesek nem vagyunk, sok a hibánk. De vannak ellenben szerethető dolgaink is. ezeket kell felismerni magunkban és elfogadni magunkat olyannak amilyenek vagyunk. Ha már harmóniában vagy önmagaddal, akkor az utcán is észreveszik ezt a szembejövő lányok. Hidd el!

Az hogy az ágyban rossz vagy, ez így butaság szerintem. Hány kapcsolatod volt? Mire alapozod ezt? Lehet nem találkoztál még egy olyan lánnyal akivel passzoltok egymáshoz. Lehet most ez közhelynek hangzik, de így van hidd el nekem.

Az hogy társaságban nehezen oldódsz, azt lehet fejleszteni. Járj többet társaságba. Próbáld magadat nevelni, hogy engedd el magad. Ezt csak te magadnak tudod megtenni. Valamint ha igaz haverok, barátok vesznek körül, akkor ez nem lesz többé kérdés. Találj magadnak ilyen embert, vagy embereket, akiben megbízhatsz, akire számíthasz. Lehet a környezetváltozás ebben is segít majd, ha most nincs ilyen.

Az hogy vezetni nem tudsz, attól még nem vagy rosszabb mint más. sok ember nem tud, hidd el, attól még ugyanolyan emberek mint a többi.

A pénzre a megoldás a munka, vagy másodállás.

De akár önkéntes munkát is vállalhatsz, igaz ettől pénzed nem lesz, de ismerőseid lehetnek, valamint az hogy segítesz másokon erőt ad és felismered magadban a jó dolgokat. Több önbizalmad lesz. A feloldódásban is segít.

Valamint még akár környezetváltozásnak is jó. Mindezzel pedig nagyon sokat segítesz. Ami nagyon fontos.

Bízom benne, hogy felismered majd magadban a jót és megtalálod a lányt akivel meg fogtok egyezni, aki elfogad és te is őt. De a te igényeid se legyenek nagyon fent.

Majd írj a későbbiekben, mire jutottál.

Kitartás! Előtted az élet! Bízz magadban!

2011. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis fehér ölebet ,lehetőleg kölyköt,tudod olyan cukimukit amelyik nagy divat manapság ,és kezd sétáltatni parkokban ahová sok lány jár,kutyával vagy anélkül.Csapatostul fognak megrohanni ,hidd el!! Beszédbe elegyedtek és már sínen is vagy!
2011. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért szeretem annyira a kutyákat,hogy csak ezért ne vegyek ! Azért köszi.


17:00


KÖszönöm.

Ismered azt a mondást,hogy aki dolgozik az nem ér rá pénz keresni?

Szarok a fizetések és drága minden. Főleg ha nincs képesíte az embernek :-(

szerintem nekem azok a belső tuljadonságaim hiányznak amit fontos a lányoknak.

Ami miatt érdemesnak tartani valait arra,hogy összajöjjenek vele.

Nem vagyok az aki figyel a másikra. Igazából nem tudom miért is kellhetnékakárkinek is aki megismer.

Bár biztos vannk szerethető dolgaim. Mindekinek más a szerethető.

Csak a sok hiányosság elnyomja azt a kevés értékelhetőt.

Na harmónia nincs,ezt belátom.

Hány kapcsolatom volt? Nulla.

Ezért vagyok rossz az ágyban.

A gátlásokat áttörni nem egyszerű!

Egetrengető igényeim nincsenek. Sőt nem is nagyon vannak már.

2011. dec. 28. 11:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne rinyáljál itt, szépen üsd be a keresőbe hogy szexpartner, aztán válogass kedvedre.Persze nincs ingyen de havonta egyre csak össze tudsz spórolni pénzt!Meglesz a tapasztalat ,és nő az önbizalmad.

Aztán ha ez megvolt néhányszor,regisztrálsz egy online társkeresőre,előveszed a jobbik dumád ,kicsit azért ledegradálhatod magadat mint itt,de viccesre véve a szöveget, jónéhány lány vevő erre is,felraksz egy jó képet és ,ha valaki szóba áll veled ,elhívod randira,aztán semmi sem garantált de akár még össze is jöhet egy kapcsolat.

És a qrvázásról egy szót se a lányok előtt,nem értékelik pozitívan:D

Na itt vagy még?:D

2011. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!